Понедельник, Август 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Відомий український ведучий вирішив “тікати” з України: названо причину

Телеведучий Дмитро Карпачов пішов з телеканалу СТБ, оскільки виграв в лотерею Green Card і збирається емігрувати до США, передає Politeka з посиланням на Медіаняня. Про це повідомило джерело в оточенні ведучого. Сам же Карпачов в офіційному релізі заявив, що має намір присвятити свій час сім’ї і власній справі.

Дмитро Карпачов прийшов на СТБ у 2011-му році. Вів такі проекти: “Правила життя”, “Дорога, ми вбиваємо дітей”, “Детектор брехні”, “Врятуйте нашу сім’ю”, пост-шоу “Доньки-матері”, “Вагітна у 16”, “Один за всіх”.

У 2013-му Дмитро виступив співавтором і ведучим документального циклу СТБ “Прощення”, а в 2017-му році приєднався до команди романтичного реаліті “Холостяк” в якості експерта пост-шоу “Як вийти заміж”.

Раніше стало відомо, що Дмитро Карпачов, який протягом 6 років був єдиним ведучим проекту “Один за всіх”, йде з СТБ.

“Я гордий тим, що 6 років був частиною такого важливого для всієї країни проекту і допомагав у студії “Один за всіх” домагатися справедливості, – говорить Карпачов. – Я багато віддав цій програмі, і тепер хочу весь свій час присвятити сім’ї і власній справі. Я вдячний команді проекту і знаю, що вона вже працює над тим, щоб в новому сезоні ви побачили не менш важливі та резонансні історії. І я впевнений, що ви приймете нового ведучого так само тепло, як колись прийняли мене”.

Нагадаємо, як передавала Politeka, творці проекту висунули нестандартну ідею і запропонували глядачам самим вибрати головного героя проекту. Телеканал СТБ, вперше за всю історію романтичного шоу “Холостяк”, зважився на таку авантюру. Всі вісім сезонів ім’я головного героя реаліті тримали за сімома замками до певного моменту. В 9 сезоні на роль Холостяка претендують п’ять кандидатів.

25 травня, відбувся фінал восьмого сезону популярного телешоу «Холостяк», якого, затамувавши подих, чекала вся Україна. Зазначимо, що вибір був досить непростим, адже кожна з дівчат стала Народжена для по-справжньому близькою людиною. Однак холостяк зрозумів, що тільки з однієї готовий будувати серйозні стосунки.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Відомий український ведучий вирішив “тікати” з України: названо причину