Вторник, 13 апреля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Викололи очі: з’явилися моторошні деталі вбивства українського воїна в Дніпрі

У вбитого в Дніпрі ветерана АТО, уродженця Тернопільщини Руслана Романюка, були виколоті очі й порізане обличчя, однак смерть настала від задушення.

41-річний Руслан Романюк два роки воював на Донбасі, а після цього підписав контракт зі Збройними силами України і служив у Маріуполі, пише «Нова Тернопільська газета». Його вбивство сталося у той час, коли військовий поїхав у відпустку додому.

«Відомо, що Руслан завершив службу і повертався додому, але на залізничному вокзалі в Дніпрі у нього вкрали документи й особисті речі, він звернувся у поліцію.

Майже тиждень жив на вокзалі й чекав відновлення документів, оскільки його не пускали на потяг», — розповіли деталі в ЗМІ.

Увесь цей час йому предметами першої необхідності допомагали місцеві волонтери, які хотіли посприяти його відправленню додому. Однак від поліції вони дізналися, що Романюка жорстоко вбили невідомі.

Єдиною родичкою загиблого є його тітка, яка проживає в його рідному селі Білозерка.

За словами односельців, у Романа був дуже складний життєвий шлях. У п’ятимісячному віці хлопчика кинули батьки, тому все дитинство його виховували бабуся і дідусь.

Після їхньої смерті Руслан вирішив піти захищати Батьківщину й відправився на Донбас.

Про вбивство Руслана Романюка стало відомо ще 14 листопада. Його тіло було виявлено в покинутій будівлі поблизу вокзалу.

Джерело

Loading...