Воскресенье, Сентябрь 23, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Віктор Чумак: Савченко: від Надії до безнадьоги. Моя версія всієї цієі історіі наступна

Віктор Чумак:

Савченко: від Надії до безнадьоги.

Не претендую на істину. Моя версія всієї цієі історіі наступна і ґрунтується виключно на особистих відчуттях. Тому – суб’єктивна.

Надія Савченко людина із сильним характером, але із дуже завищеною самооцінкою та роздутим его.

Полон і весь процес навколо нього тільки ще більше підняли планку самооцінки та егоцентризму. Україні потрібні були герої. Вона нам його дала, сама ж ще більше увіровала в своє месіанство.

Під час перебування у російській тюрьмі такі настрої тільки підживлювалися і в її голову втлумачували думки що війна та розруха – це результат діяльності Київської хунти яку привела до влади ця «система», яка повинна бути повалена. Щодо інструментів зміни системи – то в її уяву інструментів мирних та легітимних не програмували.

Період перебування в українській політиці- політиці корупції та особистого збагачення- у загальнонаціональної Надії, героїні та кандидата в Президенти, такі настрої тільки підсилив.

Правильна ідея «зміни системи» стала домінуючою, але єдиним інструментом такої зміни вона вважала той, яким вміла користуватися – зброя. Звідси і виникла ідея військового перевороту без будь яких значних людських та інших ресурсів. Приблизно такий самий людський психотип і в Рубана. Хто перший сказав «а» поки невідомо.

Військовий переворот без військових – не переворот. Так виникла ідея залучити найкращих. Хто найкращий? – правильно ССО. Але там люди може і критично налаштовані до влади, але тверезі і навчені. А може ще й підозрювали провокацію. Тому підіграли, але пішли в СБУ.

СБУ аж порвало від щастя. Жива справа з високопосадовим «зрадником», виходом на сепаратистів та й в середині країни чималі дивіденди можна отримати. Закрутилася комбінація. НСРД оформлювали на Рубана. Так формувалась справа, яку ми побачили вчора.
Чи буде вона доведена до кінця, тобто до «посадки»? А не впевнений я. Надя набагато цікавіша ПОПу на волі у якості кандидата в Президенти. Як відпустять? – не знаю, але впевненний щось знайти можна.

Хто грав Надю?- Всі. Росіяни розігрівали амбіції. Медведчук – торгував на довірі, Тимошенко – на обличчі, Порошенко – на спасінні, Грицак з Луценко – на зраді, військові – на патріотизмі.

Що маємо у залишку?

1. Героя – зрадника,
2. Моральне розчарування та пригнічення людей.
3. Можливість почати охоту на відьм та закручування гайок для всього протестного руху.
4. Електоральну «Пулю із зміщеним центром тяжіння» на президентські вибори.
5. Інформаційну жуйку на рік вперед.

Ось така в мене байка. А час все розставить на свої місця. Раніше не писав і більше писати про це не буду.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Полиция напомнила водителям о новых штрафах

С 27 сентября 2018 вырастут штрафы за некоторые нарушения правил дорожного движения. Полиция сообщает, что за некоторые правонарушения придется платить в 20 раз больше. Кроме того, условия парковки в городах становятся значительно жестче, передает АНТИКОР

Так, за превышение допустимой скорости движения более чем на 50 км/ч. водителя заставят оплатить штраф до 3400 гривен (ранее — 510 гривен).

За оставление места дорожно-транспортного происшествия безответственным водителям придется заплатить от 255 гривен до 3400 гривен. Также за это могут отдельно лишить прав на шесть месяцев.

За управление транспортом без прав или не соответствующей категории штраф может достичь 10 200 гривен (ранее — 510 гривен). Если водитель повторно сядет за руль, не имея права управления таким транспортным средством, то уже придется заплатить в четыре раза больше — 40 800 гривен.

Украинцы, которые лишены права управлять транспортом, но все же сели за руль, будут вынуждены заплатить 20 400 гривен. За повторное правонарушение штраф возрастет вдвое.

Относительно неправильной парковки автомобиля: специальные инспекторы имеют право составлять протоколы нарушений без водителя. Также им будет разрешено эвакуировать авто, припаркованные в неположенном месте: на перекрестках, велодорожках, на местах для инвалидов, в зонах движения общественного транспорта и пешеходного движения.

Штраф за неправильную парковку составит от 255 до 1700 грн.

Машину могут эвакуировать, если она стоит ближе 30 м от посадочных площадок для остановки маршрутных транспортных средств, ближе 10 м от обозначенного места выполнения дорожных работ и в зоне их выполнения, ближе 10 м от выездов с прилегающих территорий и непосредственно в месте выезда.

Волонтер: оккупанты грозят «выбить» ВСУ из освобожденных поселков

Оккупанты, после взятия под контроль ВСУ хутора Вольный в Луганской области, грозятся повторно захватить населенный пункт и «выбить» оттуда украинских военных, пишет АНТИКОР

Украинский волонтер Юрий Мысягин на своей странице в соцсети пишет: «Все ресурсы оккупантов одновременно стали писать о том, что это низина, ВСУ там долго не продержатся, „ополченцы“ их быстро выбьют оттуда, что местное население категорически против освобождения. Но мы же это проходили уже, когда брали под свой контроль поселки Гладосово, Травнево, Катериновка и др. А между тем там все также развиваются украинские флаги и нормально налажена жизнь местного населения».

В Украине хотят ввести стипендию для старшеклассников

Порошенко призвали ввести стипендию для старшеклассников, которые учатся на отлично. Соответствующая петиция была зарегистрирована 21 сентября на сайте президента Украины. Автором предложения выступила Дана Бирук, пишет СЕГОДНЯ

«Уровень образования на ужасном уровне. Часто семьи детей, которые хорошо учатся, бедствуют. Почему же не ввести подобную финансовую поддержку? Сверстники в колледжах получают же стипендию», – пояснила свое предложение автор петиции.

Документ набрал 18 голосов из 25 тысяч необходимых.