Понедельник, Сентябрь 24, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Воїна-добровольця без доведення вини і вироку суду відправили у найжорстокішу в Україні психіатричку (ВІДЕО)

Чи не ставили ви собі, панове, питання, чому військкоматам в Україні, де вже четвертий рік поспіль йде війна, так важко набрати новобранців для строкової служби? І то навіть де — у західних областях, звідки в перші роки вимарширувало на війну тисячі добровольців. Чому? Хіба наші хлопці вже перестали любити Україну? Відповідь на це питання неоднозначна. Проте причина такого стану, коли не тільки на війну йти не хочуть, а навіть до війська служити строкову службу, одна – тому, що не вірять ні цій владі, ні цій державі, ні судам, нікому, пише RvNews / «Новини Рівненщини» .

Ще тому, що прості громадяни нашої країни бідні й незахищені. Матері віддають на війну здорових і гарних синів, а їм повертають поранених, хворих, нервових, надламаних, з душевними хворобами.

Що вже казати про мертвих, полонених, втрачених безвісти. І ці бідні матері, або дружини – родини цих бійців опиняються сам на сам з такими проблемами, з якими сім’я без допомоги фінансової, а то й без фахового правозахисника, психолога, адвоката справитися не може.

4 грудня в понеділок у Рівному буде суд. Виноситимуть вирок бійцеві-добровольцеві Нацгвардії батальйону імені Кульчицького рівнянину Святославу Стегнею.

Героєві, адже за плечима цього 31-річного воїна тяжкі бої під горою Карачун, важке взяття Слов’янська, Артемівськ, станиця Луганська, Троїцьке, Дебальцевський плацдарм, Попасна… На війні він з самого початку і весь час на передовій, там втратив здоров’я.

Контузія під Попасною в грудні минулого року обернулася для нього психіатричною хворобою. Тож судять душевно хворого, насправді неосудного, з пораненою душею.

Що такого накоїв цей чесний, добрий і від роду розумний хлопець з добропорядної патріотичної родини, який із золотою медаллю закінчив Рівненську гімназію №1, навчався на юридичному факультеті Острозької академії?

У Рівному, на вулиці Спартака, 9 в густо заселеному квартирантами двоповерховому будинку, де окрім двох сімей ще мешкають декілька квартирантів, 17 серпня цього року вибухнула граната. На щастя, ніхто не постраждав.

Лиш пошкоджено батарею опалення й стіну. В тому будинку на той час мешкав і Святослав. Оскільки більше колишніх військових у будинку нема, окрім нього, то підозра впала на нього.

Незважаючи на те, що граната вибухнула в кімнаті квартиранта за зачиненими дверима, а Святослав у цей час перебував на подвір’ї, схопили його, вдягнули на руки кайданки і дарма, що він кричав, що гранати не кидав, що без адвоката спілкуватися ні з ким не буде, його повезли у слідчий ізолятор та помістили в одиночну камеру.

Читай продолжение на следующей странице

Решение об автокефалии хоть и принято, но будет ли реализовано, непонятно – митрополит Антоний

Решение о провозглашении Украинской автокефальной церкви принято, однако, как как оно будет реализовываться и будет ли реализовываться вообще, до сих пор непонятно. Об этом в интервью «Вестям» заявил Управляющий делами УПЦ, митрополит Бориспольский и Броварский Антоний.

«Из официальных заявлений мы знаем, что решение по автокефалии принято. Однако, как оно будет реализовываться и будет ли реализовываться вообще, до сих пор непонятно. Складывается впечатление, что в жизнь претворяется формула – «принято решение принимать решения». А что это значит? Никто четко не знает, поскольку толкования даются разные. В Украине одни, в Греции – другие», – заявил митрополит Антоний.

Управляющий делами УПЦ отметил, что этот процесс вообще настолько политизирован в Украине, что принял масштабы чуть ли не события всеобъемлющего значения. «Хотя, по оценке представителей той же греческой церкви, это вопрос очень тонкий и о нем нужно поменьше распространяться. Ведь нужно все тщательно просчитывать, чтобы, решая одну проблему, не создать другую – гораздо более серьезную и многогранную», – отметил митрополит.

Курс валют на 24 вересня: долар зависне в повітрі

Стало відомо, яким буде курс іноземних валют за даними Національного банку України (НБУ) у понеділок, 24 вересня. Порівняно з показниками у вихідні дні, 22-23 вересня, гривня не зміцнилася в своїх позиціях, її показник — 28,06 за долар. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора, пише портал Знай.uа

Офіційний курс валют НБУ на 24 вересня

100 доларів США – 2806.2880 гривні;
100 євро – 3299.9141 гривні;
10 російських рублів – 4.2359 гривні.

Як видно з цими показниками, євро знизився в ціні на 3 копійки, а вартість російського рубля з неділі збільшилася на 1 копійки. Крім того, долар залишається на тій же позначці.

Тим часом українська гривня не просто повільно втрачає позиції на фінансовому ринку, вона офіційно визнана однією з десяти найбільш ризикованих валют у світі. Про це на сторінці «Dubinsky.pro» в Facebook написав журналіст Олександр Дубинський.

Спираючись на дані інвестиційного банку Nomura, він стверджує: така ситуація точно не на користь держави, вона може викликати колапс у всіх сферах економіки.

«Українська гривня — в десятці найбільш ризикованих, обвал яких по відношенню до світових валют може статися абсолютно в будь-який час. Що це означає? Вкрай високі ризики раптової девальвації, пов’язані з відомими всім фактами: дефіцит платіжного балансу, відплив капіталу, високе боргове навантаження і відсутність підтримки МВФ. Публікація індексу Nomura тільки прискорить, це сигнал усім спекулятивним інвесторам — на вихід. Скоро зліт», — говорить Дубинський.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд оприлюднив економічний прогноз для України на найближчі 5 років. За версією експертів, ВВП на душу населення зросте на 50%.

Мураев вышел из «За життя», продавшись Банковой, – эксперт

Администрация президента Украины дала указания внефракционному депутату и экс-главе политсовета партии «За життя» Евгению Мураеву выйти из этой политсилы, чтобы создать собственную, которая поможет Петру Порошенко на следующих президентских выборах. Такое мнение высказал политический эксперт и публицист Дмитрий Джангиров на своей странице в Facebook, пишет портал  «Znaj.ua»

«Ветер с Банковой в паруса Мураева. «Утром в газете – вечером в куплете» – это не только девиз советской эстрады 60-х годов, но и перманентный стиль бюрократического руководства политическими процессами. В данном конкретном случае – выступил Президент Петр Порошенко с Ежегодным Посланием Urbi et orbi, и уже на следующий день в стране начались позитивные перемены», – написал политолог.

Он отметил, что после выступления Петра Порошенко в Верховной Раде в политическом и информационном мире страны начались существенные «изменения».

«Сказал Гарант 20-го о засилье агентов Кремля в украинских СМИ – 21-го обнародуется покаянное обращение журналистки «Страны» Валерии Ивашкиной о том, как вопреки ее воле из-под ее клавиатуры появлялись антиукраинские тексты… Выразил Гарант 20-го неудовольствие объединением политических сил юго-востока – 21-го Евгений Мураев заявил о создании собственной политической силы. Короче говоря, глава Администрации Президента Игорь Райнин, несомненно, уже предвкушает сегодняшний вечерний триумфальный доклад Шефу в стиле: «Благодаря Вашим мудрым указаниям мы смогли принять меры, направленные на стабилизацию информационной и политической обстановки в стране», – отметил Джангиров.

По его мнению, бюллетени, поданные за Мураева в первом туре, станут резервом для Порошенко во втором.
«Ну, а Евгений Мураев, с полученными от Банковой индульгенциями на русо-филию и анти-юлию, а также с выданными банковскими гарантиями, скоро исполнит нам арию оппозиционного кандидата. Смотрите на всех пропрезидентских каналах! Не пропустите, ибо рейтинг этих каналов – ниже, чем даже у действующего Президента… А если серьезно, то самое важное в этом «оппозиционном» проекте: бюллетени, поданные за Мураева в первом туре, становятся резервом для пополнения голосов действующего Президента», – констатировал политолог.

Он добавил при этом, что в связи с последними событиями вполне ожидаемо будет увидеть вскоре на украинском телевидении новый оппозиционный канал от Мураева.

«Источники «лагеря Мураева» [а по ходу формирования команды там сейчас «утечка» на «утечке»] утверждают, что вскоре на украинском ТВ появится новый оппозиционный телеканал. Который будет «рубить правду-матку» и критиковать САМИ-ЗНАЕТЕ-КОГО, не стесняясь в выражениях», – заключил Дмитрий Джангиров.