Пятница, Октябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Woolik: страшний сон Цукерберга

Зовсім недавно українська соціальна мережа Ukrainians закрилася. Багато користувачів не сильно здивувалися цьому. Адже вона була зроблена дуже швидко, відразу ж після блокування «Вконтакте», пише  інформаційний портал  «Знай.ua» .

І ось, знову новини, про те, що з’являється нова українська соціальна мережа Woolik, яка має прийти на заміну вже закритої Ukrainians. Звичайно, проводити паралелі і пророкувати її долю ніхто не буде, але сценарій поки що практично ідентичний.

До речі, варто відзначити, що Woolik позиціонується як український, національний продукт, хоча над ним працювали люди далеко не з однієї країни. Наприклад, дизайн Woolik розробив житель Ізраїлю. І подібні нісенітниці помітило досить багато користувачів.

Woolik: реакція соцмереж

Як заявляють творці проекту: «Woolik – це зручна українська соціальна мережа з розкішною функціональністю, яка не поступається світовим аналогам, а в чомусь і перевершує їх. Місія Woolik – створити в Україні сучасну, естетично приємну, швидку і зручну соцмережу для ефективної комунікації між людьми по всьому світу». Це звучить неймовірно гарно, навіть занадто.


Потрібно додати, що на створення Woolik було витрачено всього лише півроку, тому багато користувачів дуже скептично поставилися до фрази «не поступається світовим аналогам». До того ж, багато говорять, що на даний момент Woolik може, або ж просто зависнути, чи не завантажувати сторінки, як це було раніше з «Вконтаке».

Деякі вже іронізують Woolik і називають його «Страшним сном Цукерберга».


Не можна забувати і про назву, яка абсолютно всім нагадала екс-президента, відомого пасічника Віктора Ющенка.