Воскресенье, Декабрь 8, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

З молодими курсантами на борту: українське судно в Африці затонуло після пожежі

Український траулер «Іван Голубець», на якому 20 липня сталася пожежа, затонув біля берегів Мавританії.  У момент загоряння на його борту знаходилося 90 осіб — громадяни України і Росії. Про це повідомив екс-представник президента в АР Крим Борис Бабін на своїй сторінці в Facebook, пише портал Знай.ua

Відзначається, що судно затонуло в океані вночі 21 липня, на глибині 35 метрів. Серед загиблих двоє українських моряків — один з них капітан судна.

Як повідомив Борис Бабін, пожежа розпочалася в машинному відділенні і швидко поширився на палубу. Через сильне задимлення капітан віддав команду покинути судно. Людей евакуював інший корабель — траулер «Маршал Крилов».

«Судно затонуло вчора уночі в океані, на глибині 35 метрів, і вже є підтвердження про двох загиблих рибалок. Капітан судна – кримчанин Сергій Тимченко був у рейсі з українськими документами. Також на борту перебувало щонайменше троє кадетів фейкового підконтрольного окупантам освітнього закладу – «Керченського державного морського технічного університету», – розповів він.

При цьому, Бабін звернув увагу на маневри судна перед пожежею. Він зазначив, що в корабля за місяць до катастрофи пропали розпізнавальні знаки і була відключена автоматична ідентифікаційна система.

«Дивні дії команди під час спроб порятунку корабля вже дозволяють фахівцям припустити, що в трюмах злощасного судна було щось цікаве, крім власне риби. Щось таке, що краще нікому не показувати», — зазначив він.

Бабін нагадав, що «Іван Голубець» знаходиться у власності української державної компанії під операційним управлінням латвійського бізнесмена і ходить під прапором Грузії.

Loading...