Среда, Ноябрь 14, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

За гроші готовий на все: запроданець Козловський відзначився новим вибриком

Український співак Віталій Козловський попросив вибачення за свій виступ 9 травня в Москві, однак на українців це не справило враження, передає Politeka.

Багато хто не повірив у щирість виконавця та переконаний, що ним керує лише бажання наживи.

«Якщо ти патріот, то виступи перед нашими захисниками. Поїдь в АТО», «Мудак. І це тільки після поїздки до Росії він зрозумів, що народився у Львові, що його батьки – українці, що звання заслуженого йому дала Україна, в якій зараз війна», «Якби тугрики були конвертованою валютою, він був би патріотом Монголії. Для цих “звьозд” – “родіна” там, де шелестять не берези чи калина, а шелестять гроші»,

“Безхребетний сраколиз! Що ж ти так часто міняєш точку світогляду. Думав “зрубаю бабла в Росії, а потім покаюся і буде все чин чінарем”? Якщо, хто і поважав тебе, то зараз ти втратив не тільки повагу, але і власне” я “Ти ніхто і звати тебе ніяк! Козел!”, “Ні… Козловский це прастітутка без роду і племені за гроші він готовий на все”, – обурюються користувач мереж.

Як повідомлялося, Віталій Козловський дав українців обіцянку не повторювати старих помилок.

“Я настільки був зосереджений на своїй роботі, піснях, музиці, гастролях, кліпах, що іноді поверхово і вузько дивився на глобальну політичну ситуацію. Думаю, ця вся ситуація мені була необхідна, щоб у всьому розібратися і зрозуміти“, – відповів він на питання про причини виступу в Москві.

Крім цього він заявив, що є патріотом своєї держави.

“І зараз я чітко для себе розумію: я – українець, я – український співак, який в своїй державі співає вже 15 років“, – заявив він.

Козловский

Також співак прокоментував скасування концертів, після злощасного виступу в Росії.

“Мені особисто погроз не надходило, крім як в коментарях. Мені дуже шкода, хочу вибачитися перед усіма своїми шанувальниками, що їм довелося здавати квитки. Але більшу частину своїх виступів скасував я сам, тому що були погрози з боку “патріотів”, і я не хотів, щоб люди були свідками того, що відбувалося на концертах моїх колег. Я боявся, щоб ніхто не постраждав”, – поділився співак.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB