Четверг, Октябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

За що: на останній дзвоник принесли труну з дівчиною, здригнулася вся Україна

На Донбасі попрощалися з 15-річною Дарією Каземировою, яка загинула під час обстрілу бойовиків, передає Politeka. Про це повідомили на сторінці «Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк» у соціальній мережі.

Пам’ять юної українки вшанували на Останньому дзвонику у її рідній школі №7.

«Сьогодні на подвір’ї школи, де навчалась дівчина, для того щоб провести її в останній путь, зібрались рідні, близькі, друзі, однокласники, вчителя та всі небайдужі мешканці міста», – зазначили у дописі.

«Для Дарії Казємірової сьогодні, к великому жалю, пролунав останній в її житті дзвоник…. Неможливо словами передати біль і відчай, коли гине дитина… Нехай добрий, світлий спомин назавжди залишиться у серцях рідних, друзів та всіх, хто її знав та любив», – йдеться у повідомленні.

На фото видно, що учні школи та їхні батьки, а також інші містяни принесли квіти, щоб попрощатися з дівчиною, яка трагічно загинула через три дні після свого 15-річчя.

Також у школі поставили портрет дівчинки, біля якого запалили лампадки.

Трагічна загибель дівчинки шокувала всю Україну. З усіх куточків донеслися слова співчуття і підримки. У той же час, багато хто неоднозначно віднісся до такого прощання, адже труну з дівчинкою принесли прямо на подвір’я школи.

“За що?”, “Який жах”, – пишуть користувачі соцмереж.

Нагадаємо, дівчинка-підліток загинула на підконтрольній Україні частині Донбасу в результаті обстрілу бойовиків. Про це повідомив волонтер і громадський діяч Назар Приходько на своїй сторінці в соцмережі.

«Дарія Каземирова. Даша. 15 років. Загинула в результаті попадання великокаліберного снаряду окупантів у двір садиби в селищі Залізне під Торецьком сьогодні, 28 травня. Окупантам ніколи не буде прощення. Ніхто і ніколи не забуде цей нелюдський вчинок. Ніхто і ніколи не зможе зарадити горю її батьків. Спочивай з миром, маленьке сонечко», – зазначив він.

Загиблій дівчинці три дні тому виповнилося 15 років, вона вчилася в дев’ятому класі школи.

Як повідомлялося раніше, користувачів соцмереж вразила сторінка 15 річної Дарії Каземирової, яка загинула під час обстрілу бойовиків.

Повідомлення свідчать про те, що це сторінка справжньою українки, щирої і скромної, яка відкривала для себе світ, малювала, їздила в Карпати, дружила щиро зі своїми однокласниками, була серед подруг, дуже любила свою маму. Під постами дівчини на її сторінці з’явилася велика кількість повідомлень зі словами скорботи.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB