Вторник, Декабрь 11, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Зайцева за крок від свободи, прокуратура і рідні б’ють на сполох

Кілька днів тому під час чергового слухання у справі кривавої ДТП у Харкові. В ході засідання адвокати підозрюваних Олени Зайцевої та Геннадія Дронова виступили із клопотанням про проведення додаткових експертиз, посилаючись на «неповноту» попередніх. З цієї причини багато хто вважає, що так затягується час слідства з метою виправдати підзахисних, передає портал «Знай.ua» .

ДТП у Харкові: Зайцева та Дронов вийдуть на свободу?

Суд над Зайцевою

В Київському районному суді Харкова 9 жовтня правозахисники просили повторно вивчити обставини ДТП і провести низку експертиз, повідомляє Politeka.

Сам Дронов заявив, що у справі, на його думку, багато прогалин і суперечностей – приміром, експерти досі не встановили швидкість автомобіля Lexus, а ось адвокати Зайцевої ще раз нагадали про незадовільний стан здоров’я дівчини і також попросили повторно вивчити обставини аварії. Згодом підозрювану забрала швидка із зали суду, їй стало зле.

За словами представника прокуратури Харківської області Віти Дубовик, на даний час суд не встиг розглянути згадане клопотання. Тому стороні обвинувачення довелося попросити додатковий час для ознайомлення із фактами і сформулювати власну позицію.

Навіть правоохоронці натякають: експертизи протягом одного дня не робляться, тому прохання адвокатів можуть бути черговою лазівкою для їх підзахисних.

Родичі жертв ДТП не пропускають жодного засідання, хоча морально це стає з кожним разом все важче, вони впевнені – справу затягують, аби Зайцева могла уникнути покарання.

«Кожен раз все гірше і гірше. Людмила Василівна (мама і бабуся загиблих Алли і Анастасії Сокіл. – ред.) Ще два місяці тому спілкувалася з журналістами, а зараз агресивно дуже налаштована. Їй дуже важко слухати…».

Дивіться: Подруга Зайцевої та інші потерпілі дали свідчення в суді