Вторник, Ноябрь 12, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Залишилося трохи почекати: синоптики уточнили, коли спаде спека

До кінця поточного тижня на всій території України очікується деяке зниження температури і дощі. Але до наступних вихідних знову припече. Хоча за прогнозами, вже через тиждень спека відступить і прийде комфортне тепло, пише сайт СЕГОДНЯ

Так, у вівторок, 18 червня, смуга грозових дощів очікується від заходу країни через центральні області та до лівобережної частини України. І якщо вдень температура повітря буде по всій території країни досить високою, – до +29-31 градуси, то в нічний час вона опускатиметься до +17-19.

У середу, 19 червня, дощі просунуться вглиб на лівобережну Україну і дійдуть до східних кордонів країни. Поллє також і південні регіони. А ось північна частина країни залишиться без дощів. Температурний режим збережеться на рівні попереднього дня.

У четвер, 20 червня, грозові дощі знову відступлять на захід, а решта території України «сушитиметься» під сонячними променями. Температура повітря буде до +31, а на дощовому заході країни – до +29.

У п’ятницю, 21 червня, пригріє ще сильніше. Захід України, як і раніше, «мокнутиме», але температура підвищиться. На решті території прогнозують без дощів і до +33.

У суботу, 22 червня, погода буде схожою з попереднім днем. Але стане ще на кілька градусів спекотніше, особливо в південно-східних регіонах країни.

Водночас, за словами синоптика Наталії Діденко, слідом за перманентними дощами, спека спаде. І вже з 25 червня буде не так жарко. Але наразі доведеться потерпіти, особливо південним і східним регіонам.

 

Loading...