Пятница, Октябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Заробляю в сім разів менше»: Приходько жорстко пройшлася по українських гастролерах


Фото: Анастасія Приходько (instagram.com/prykhodko_official)

Українські виконавці, які гастролюють по Росії, зрадили українських військових, що стоять на фронті, захищаючи свою країну. Про це заявила співачка Анастасія Приходько.»Політики вирішують свої питання, артисти свої, а хлопці там повинні стояти і всіх нас захищати, так? Якби я стояла там, на лінії фронту, і бачила, що я захищаю людей, які їздять і розважають на різних преміях і концертах росіян, у мене б виникло питання: навіщо я тут стою? Якщо ми боремося, то всі разом! Чи нас тут кинули самих, щоб ми стояли, обороняли. А ви заробляєте гроші в тилу загарбника під виглядом «голубів миру». Повторюю: а хлопці навіщо гинуть? І ось це мені противно», — сказала Приходько в своєму інтерв’ю «Апострофу«.За словами співачки, вона принципово відмовилася від роботи в Росії, незважаючи на те, що це могло дати хороший прибуток.

«У мене сім’я і двоє дітей. Я теж хочу гідно заробляти собі на життя. Але я змогла відректися від цього бруду. Хоча мала всі можливості побудувати кар’єру в Росії і заробляти багато. У мене є повага до свого народу. Я поважаю кожного, хто бореться зараз за незалежність. Я віддаю все, що у мене є. Так, я зараз заробляю в три, п’ять, сім разів менше. Але не було жодної хвилини, щоб я замислювалася над тим, чи правильно я зробила. Я буду їздити до наших хлопців у зону АТО. Я буду допомагати і намагатися бути прикладом для свої дітей. Щоб знати: на землі є дві маленькі людини, які бачать, як робить мама, і не зрадять свою державу, тому що це — дім», — додала Приходько.

Артистка наголосила: українці повинні захищати свій дім.

«Куди б ми не поїхали, ми завжди будемо чужими… Як «голуби миру» цього не розуміють? Бачили, як у Сирії? Куди б вони не поїхали — вони чужі. Україна — наш дім, яким би він не був. Я його буду захищати так, як можу. І стільки, скільки треба. Мені дуже шкода, що я існую поруч із українським артистами, які під час війни їздять у Росію», — підсумувала Приходько