Четверг, Октябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Зі мною зводять рахунки і знищують: Єгорова благає про допомогу у Порошенка, просить захистити дітей

Сніжана Єгорова, яка опинилася у лікарні через скандал з екс-чоловіком Антіном Мухарським, просить захисту у президента України Петра Порошенка. Відповідне звернення української телеведучої з’явилося на її сторінці у Facebook, передає Politeka.

«Шановний пане Президент. Звертаюся до Вас за захистом і з проханням звернути Вашу особливу увагу на те, що останнім часом відбувається в інформаційному просторі українських медіа», – написала Єгорова.

Вона зазначила, що президент повинен зупинити «таке ганебне явище,як телевізійне кілерство».

«Звертаюся до Вас, шановний пане Президент, як до лідера Революції Гідності з проханням розібратися і дати свою оцінку наступним діям, які абсолютно безкарно розгортаються на загальнонаціональному телевізійному каналі Прямий», – написала Єгорова.

Ведуча нагадала, що глядачам програми «Поярков Ньюз» запропонували обрати, кого не дати вбити ворогу: Сніжану Єгорову чи Антіна Мухарського.

«Прошу відзначити, що ми є батьками трьох малолітних дітей, які відвідують школи, дитячі заклади, де мають друзів, в яких так само є батьки й дорослі люди, які обурені таким диким опитуванням, адже моїм дітям стало відомо, що в ефірі загальнонаціонального каналу вирішувалося питання загрози позбавлення життя одного з їхніх батьків, обираючи між татом і мамою», – написала Єгорова.

Телеведуча зазначила, що коли вона звернулася до керівництва каналу з проханням прокоментувати ситуацію, їй не дали змістовної відповіді. Там зазначили, що «канал не займається редактурою авторської програми «Поярков Ньюз» і не несе відповідальності за зміст того, що відбувається в прямому ефірі, під час виходу програми».

Проте, як продюсер і автор іншого проекту телеканалу Єгорова зазначила, що «узгоджувала з керівництвом каналу кожну тему, кожного гостя і відповідно кожне питання для голосування».

«Згодом в ефірі вищезазначеного телепроекту «Поярков Ньюз» неодноразово були згадано моє прізвище, приписуючи мені дії, яких я не вчиняла і маніпулюючи моїм ім‘ям в негативному, а інколи і політичному контексті, що я розцінюю як зведення особистих рахунків, знищення моєї професійної і ділової репутації а також позбавлення мене засобів до існування з метою тиску», – продовжила телеведуча.

«Шановний Петре Олексійовичу, звертаюся до Вас … з проханням захистити життя моє та моїх дітей, адже честь і гідність матері і жінки – це честь і гідність держави в цілому», – резюмувала Єгорова.

Нагадаємо, телеведуча Сніжана Єгорова, яка втратила роботу через екс-чоловіка Антіна Мухарського, потрапила до лікарні. Про це вона повідомила на сторінці у Facebook. Ведуча записала відеозвернення до своїх шанувальників, перебуваючи на лікарняному ліжку.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB