Суббота, Август 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«А чотири роки де були? У барлозі лапу смоктали?», — журналіст про розрив договору про дружбу з РФ

Міністерство закордонних справ України не може впоратися з викликами, які стоять перед країною, розривати договори з Росією потрібно було ще у 2014 році, коли вона почала агресію, вважає журналіст, засновник інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитро Гордон.  Журналіст, засновник інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитро Гордон вважає, що договір про дружбу, співробітництво і партнерство України з Росією потрібно було розірвати ще до початку агресії Росії проти України. Таку думку він висловив у ефірі телеканала «112 Україна», пише АНТИКОР.


«Як це мило – через чотири роки після початку бойових дій розривати договір. А чотири роки де були? Спали? У барлозі лапу смоктали? Що робили?» – запитав Гордон.

На його думку, Міністерство закордонних справ України не може впоратися з викликами, які стоять перед країною. «Я вже давно говорив, що наше МЗС не відповідає тим викликам, які Україна має. Якесь воно безпорадне. Я не розумію, чому так відбувається. Невже не можна знайти гарних дипломатів? Яка у нас гарна школа! Зленко (Анатолій Зленко очолював МЗС у 1991–1994 і 2000–2003 роках. – ред.) один чого коштує! Це ж вершина, брила, це справжній міністр закордонних справ. Люди є, але туди, де ухвалюють рішення, потрапляють інші… Беруть тих, хто ближче до тіла, хто покірний, своєї думки бажано щоб не мав, щоб плив у фарватері рішень керівного класу, за родинними ознаками беруть… Тобто керують найбільшими напрямами не ті люди, які мають підготовку, освіту, інтелект, глобальність і розуміння завдань, що стоять перед країною, а тимчасовці», – вважає журналіст.

Він наголосив, що не розуміє, що зараз змінить розрив договору з Росією. «Розірвуть зараз цей договір. І що це змінить? Чому цього не зробили чотири роки тому? І чи немає тут прихованої провокації?» – сказав Гордон.

Договір про дружбу між Україною і Росією регламентує відносини між країнами. Якщо його буде розірвано, не виключено, що інші країни, з якими Україна підписувала такі документи, теж захочуть їх розірвати. «Чи немає ймовірності, що завтра почнуться проблеми із Закарпаттям, Галичиною, Буковиною? Це ж може стати прецедентом. Умовно кажучи, завтра Угорщина може сказати, що Закарпаття є частиною великої Австро-Угорською імперії, або Румунія – що Буковина була частиною їхньої території», – зазначив журналіст.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

«А чотири роки де були? У барлозі лапу смоктали?», — журналіст про розрив договору про дружбу з РФ