Суббота, 27 февраля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Адвокат Небесної сотні розповів про групи снайперів на Майдані

Затримання снайпера з «Омеги», якого підозрюють у вбивстві активістів Майдану, може стати не єдиним. Про це «КРАПЦІ» розповів адвокат Небесної Сотні Віталій Титич, пише АНТИКОР

«Слідство продовжується. Експертизи за всіма епізодами проводяться постійно. І група Садовника була не єдиною, хто стріляв (екс-командир «Беркута», який обгрунтовано підозрюється у вбивствах активістів зараз перебуває в розшуку і ховається в Сімферополі – Прим. «КРАПКИ»). Дійсно все йде не так швидко і якісно, але процеси йдуть. Такі реалії нашої країни. І чи будуть вони доведені до кінця – залежить від політичної волі», – говорить Віталій Титич.

Він додає, що докази по окремому епізоду з снайпером «Омеги» зібрані не тільки на підставі експертизи зброї.

«Що стосується снайперів, то в найближчі місяць-два в Святошинському райсуді Києва розпочнуться засідання, де свідки будуть говорити цікаві речі. Це групи снайперів, які працювали парами – один спостерігач, другий стрілок. Вони перебували на певних місцях, зі спеціальною технікою, обладнанням, зброєю. І все це фіксувалося від початку і до кінця. Показання реальних людей, які були снайперами, відсіють всю мішуру про «третю силу», «грузинських снайперів» і так далі. І спростять процес розслідування. До слова, статус цих людей після їх розповідей, може змінитися», – сказав нам Титич.

Нагадаємо, що вчора стало відомо про затримання снайпера з «Омеги». Журналісти »дізналися, що затриманий Дмитро Хміль. Виявилося, що він снайпер, який систематично перемагав на міжнародних змаганнях.

Loading...