Пятница, Октябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Алкоголь, бійки, зґвалтування: Генерал СБУ звинуватив батальйон «Донбас» у злочинній діяльності. — Добровольці обурені

Про це керівник 46-го окремого батальйону спецпризначення «Донбас-Україна» В’ячеслав Власенко «Філін» написав на своїй сторінці в Facebook, передає АНТИКОР.

Відзначається, що в Лозовій у батальйону знаходиться пункт постійної дислокації, і вже два роки військові підтримують тісні зв’язки з місцевою владою і жителями міста, а в батальйоні проходили і проходять службу 62 бійця з Лозової та області. Всього на рахунку особового складу перебуває 567 орденів і відзнак від влади і ЗСУ.

У той же час, Маліков в листі звернувся до Власенка із заявою про те, що в 2016 році в місті нібито фіксували випадки зловживання військовими алкоголем, бійок, конфліктів, згвалтувань, внаслідок чого місцеві жителі почали виступати проти повернення бійців із зони бойових дій в Лозову і погрожують акціями протесту.

«З урахуванням вищевикладеного просимо розглянути питання зміни пункту постійної дислокації батальйону і визначення його перебування на території іншого регіону», — написав Маліков.

«Звинувативши особовий склад в злочинах проти мирних жителів, генерал-полковник Маліков поставив себе в один ряд з ідеологами недореспублік ЛДНР — Басуріним і Соловйовим, які неодноразово декламували подібні речі, — відповів на звинувачення «Філін». — Переконатися, що це не відповідає дійсності дуже легко, досить зробити запит в МВС по Харківській області про адміністративні правопорушення та кримінальні злочини за останні два-три роки з боку бійців батальйону. А з огляду на те, що ми взагалі за весь цей час перебували в ППД не більше місяця, а решту часу в зоні АТО і на полігонах, то інформація від генерал-полковника виглядає просто смішною».

Так, «Філін» заявив, що разом з бійцями свого батальйону вимагає відставки Малікова, який в минулому був головою Севастопольської міліції, приховував від декларації свої статки, а тепер «свідомо і під замовлення поширює завідомо недостовірну інформацію».

«Маліков самоусунувся, виступив простим «інформатором» керівництва ЗСУ і переклав відповідальність на інших. Та ще й запропонував переселити громадян України, які на сьогоднішній день є військовослужбовцями батальйону «Донбас-Україна» і з честю захищають Україну, «на територію іншого регіону», — підсумував Власенко.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB