Воскресенье, Октябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Банкова розглядає Хомутинника в якості технічного кандидата на виборах – Карасьов

Таку думку виразив політолог Вадим Карасьов, коментуючи старт президентської виборчої кампанії. Додавши, що за підрахунками очолюваного ним Інституту Глобальних стратегій, кандидатів буде порядка 30, при чому різних ешелонів, пише АНТИКОР.


Перший ешелон — рейтингові кандидати, другий ешелон — такі кандидати, як Савченко, Насіров, Новінський, Хомутинник. І ще будуть кандидати третього ешелону — невідомі або фріки, які будуть переводити президентську кампанію в абсурд.

Розглядаючи різних кандидатів на пост президента, Карасьов звертає увагу на дуже важливий момент, кого все ж таки підтримає український бізнес клас: «Що стосується Кличко. Я думаю, що у партії влади, якщо не буде варіантів для переобрання, багато бізнесменів можуть поставити на Кличко. Тим більше, що в 13-14 році, він розглядався як один з вірогідних кандидатів».

Проте Карасьов підкреслює, що наразі два найбільших важковаговика — це Порошенко та Тимошенко. Кожен із яких буде намагатись протягнути для себе у другий тур найбільш зручного кандидата. І ставки уже робляться.

«Що стосується Хомутинніка, можливо це і розкрутка партії «Відродження». Можливо, це й можливість засвітитися. Мало бізнесових амбіцій, хочеться і політичних. А можливо, це класичний проект, щоб відбирати голоси у когось. В той же час уже зрозуміло, що саме Хомутинник та Новинський будуть представниками партії реваншу» — вважає експерт.

Нагадаємо, що 40% відсотків виборців в Україні ще не визначились з тим, кого підтримуватимуть на президентських та парламентських виборах 2019 року, йдеться в новому звіті аналітичного центру із США («Міжнародний республіканський інститут» — International Republic Institute, IRI), складеного за результатами відповідного опитування.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB