Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Бідні наші люди: українців женуть з роботи і масово депортують з ЄС

Українців почали депортувати з Європейського союзу. Як передає Politeka, про це пишуть в соціальних мережах очевидці.

«Вчора ВСІ хто летіли з Бергамо до України з простроченими візами отримали депортацію. Я летіла і бачила все на власні очі. Не говорю що так є завжди бо не знаю. Написала щоб люди були готові і наперед робили білі паспорта», – деться в повідомленні на стронці спільноти «Українці в Італії».

Зазначимо, цей пост здійняв бурю коментарів.

«Шкода бідних людей. Як можуть, так і дають собі раду», «Якщо це правда, то бідні наші люди», – пишуть у мережі.

Також повідомляють, що подібне відбувається не лише в Італії.

«Мого родича в тому році поляки заборонили в’їзд на рік. За те, що прострочив польську візу. Працював у Польщі. До штампу в паспорті йому додали листок в якому було вказано причину», – пишуть в соцмережі.

Разом з тим багато хто не вірить, що таке сталося насправді.

«Я вчора летіла з Риму на Львів, були жінки з простроченими візами, і всіх пропустили без проблем», «Люди, ви б своїх знайомих, кому в Бергамо вчора депорти ставили, попросили краще скинути фото цих “депортів” я поясню, що це там таке їм наробили. Може це просто штамп виїзду», «Я не вірю , що до справи візьмуться серйозно, бо це по їх кишені теж вдарить. Нелегали справа двох сторін, як самого нелегала, так і його роботодавця , тому не вірю в масові депортації», «Люди сильно путають депортацію зі штампом де вказано, що ти протермінував візу – overstaer. Такі позначки ставлять давно і часто», – зазначають у мережі.

Нагадаємо, раніше глава МВС Італії Маттео Сальвіні заявив, що одним з основних пріоритетів перебування його на посаді буде відправити додому нелегальних мігрантів.

За його словами, тепер на Італію чекає більш жорсткий підхід до міграції.

“Двері Італії відкриті для добрих людей, а для тих, хто приїжджає, щоб створювати хвилювання і з думкою, що про них подбають – квиток в один кінець. “Відправити їх додому” буде одним з наших головних пріоритетів”, – заявив Сальвіні.

Маттео Сальвіні є лідером ультраправої ліги, яка під час кампанії активно виступала за депортацію до 500 тисяч мігрантів, які перебувають в Італії нелегально.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB