Среда, 14 апреля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Бійці “Азова” заблокували офіс Тимошенко з вимогами публічного вибачення за “брудний піар”

Cьогодні, 2 листопада, екс-бійці “Азову” прийшли до приймальні Юлії Тимошенко з вимогами публічного вибачення після “брудного піару” кандидата в президенти.  Про це повідомляє Данило Яковлев у прямому ефірі на своїй сторінці у Facebook, пише АНТИКОР

Вони вимагають публічних вибачень за незаконний піар у газеті на здобутках екс-бійця. Юлія Тимошенко виходити відмовляється, натомість її підопічні відправляють “азовців” зі скаргами до суду.

Днями у мережі з’явилася фотографія обкладинки агітаційної газети на підтримку одного з майбутніх кандидатів у президенти, де біля промовистого підпису “Нема кому служити” зображено ветерана полку “АЗОВ” із шевроном нашого підрозділу на руці. Дана поліграфія здійняла чимале обурення серед бійців “АЗОВу” та всієї Азовської бойової родини.

Прес-служба полку “АЗОВ” офіційно заявляє наступне: підрозділ категорично засуджує використання нашої символіки у брудних політичних ігрищах будь-кого з політиків, які своїми антиукраїнськими вчинками давно звели власну репутацію до нуля.

“Закликаємо тих, хто коли-небудь вчиняв чи планує вчинити подібний проступок: використовуйте, будь ласка, на своєму друкованому багні лише те, до чого маєте пряме відношення, наприклад, таблички із вашими корупційними схемами, маєтки розміром з Верховну Раду та золоті унітази з діамантами”, – повідомляє прес-служба полку “АЗОВ”

Нагадаємо, раніше ми писали про цю ситуацію, в якій ветеран АТО вимагає вибачень від Тимошенко за використання його фото для агітації.

Loading...