Пятница, 14 августа, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Бойко: прямий газовий контракт з РФ може бути підписаний вже в серпні

Вже у серпні може бути підписаний прямий контракт на постачання газу з Російської Федерації. Про це заявив співзасновник партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко, передає РБК-Україна з посиланням на прес-службу політсили.

«У нас відбулася дуже хороша плідна зустріч. Ми підвели підсумки наших попередніх переговорів, і практично поставили крапку в готовності укласти прямий контракт на закупівлю російського газу. У серпні ми цей контракт підпишемо, а це значить, що будуть знижені комунальні тарифи і знижені ціни на всі товари, в собівартості яких є газ. В першу чергу це хліб, цукор – та практично все, що люди купують щодня. Наприклад, у собівартості хліба газова складова — 70%. Якщо зараз буханець хліба коштує 15 гривень, то буде коштувати 10 навіть з націнкою. Для більшості людей, особливо пенсіонерів, це суттєва різниця. Я дуже радий, що цей контракт буде, він дозволить істотно знизити вартість газу і буде діяти на благо громадян нашої країни», — підкреслив політик.

Співзасновник ОПЗЖ заявив, що газ, який використовують українці зараз, також російський.

«Насправді газ, який ми використовуємо – це російський газ. Але за документами попередня влада оформляла його як реверс, і він виходив на 100 доларів дорожче, ніж якщо б закуповувався безпосередньо у «Газпрому». Ось цей віртуальний реверс ми і хочемо прибрати, і немає ніякої конспірології. Буде прямий контракт без посередників, і ціна для України на 25% дешевша, ніж сьогодні», – резюмував Бойко.

Loading...