Понедельник, 6 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Бойко: У Москві я відстоював інтереси України та її громадян

Народний депутат, кандидат у президенти України Юрій Бойко заявив, що на зустрічі з прем’єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим і главою «Газпрому» Олексієм Міллером «відстоював інтереси України та її громадян». Про це повідомляють на офіційному сайті «Опозиційної платформи – За життя», пише ГОРДОН

«Коли я їжджу по регіонах, я бачу, наскільки важко позначилася на українській промисловості втрата російського ринку. Зупинилися десятки заводів, знищені сотні тисяч робочих місць. Такі підприємства, як Крюківський вагонобудівний завод, Запорізький абразивний комбінат, Кременчуцький завод технічного вуглецю, «Запоріжтрансформатор» і багато інших втратили доступ на ринок РФ, при цьому на західному ринку жорстка конкуренція. Це створило величезні проблеми для вітчизняної економіки. Тому російський ринок необхідно повертати», – стверджує він.

Бойко також заявив, що обговорював у Москві газове питання. За його твердженням, «Україна купує російський газ не за прямим контрактом, а через якихось посередників, через якісь схеми в Європі, причому на $100 дорожче». «Це безпосередньо впливає на комунальні тарифи, на вартість продукції, у тому числі і продуктів харчування. Також існує реальна загроза втрати транзиту газу через Україну. А це 80 млрд грн надходжень до бюджету, 50 тисяч робочих місць, енергетична безпека країни», – сказав Бойко.

Нардеп заявив, що Міллер пообіцяв знизити ціну на російський газ на 25% у разі, якщо Україна відновить постачання. Це, за словами кандидата в президенти, допоможе знизити «граничну ціну на газ до 3800 грн за 1 тис. м³  для всіх категорій споживачів».

Він додав, що зустріч відбулася за ініціативи «Опозиційної платформи – За життя». «Я вважаю, що ми зробили правильно, оскільки від цього залежить добробут українців. А ті політики, які це критикують, нехай самі вирішать хоча б одне питання, поліпшать життя людей», – сказав Бойко.

Нардеп упевнений, що ця поїздка «не порушила жодного українського закону».
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/bojko-u-moskvi-ja-vidstojuvav-interesi-ukrajini-ta-jiji-gromadjan-832014.html

Loading...