Бурхливу молодість Максакової показали широкій публіці

В соціальній мережі розмістили фотографії вдови екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, оперної співачки Марії Максакової, зроблені в роки її молодості. Знімки опублікував російський письменник і ресторатор Іліас Меркурі.

«На прохання трудящих: Максакова.»Вибране», — підписав він фото.

Світлина від Maria Maksakova.

В соцсетях обсуждают откровенные фото молодой Марии Максаковой

Марія Максакова відображена на знімках в досить відвертих позах.  Як фотографії настільки інтимного змісту потрапили в руки Меркурі, залишається невідомим.

Цікавим є той факт, що Меркурі пізніше видалив свій пост з «голими» фото Максакової. Але вони вже встигли «розгулятись» по соціальних мережах, де не припиняється обговорення цих знімків.

Один з них розмістила на своїй сторінці в Facebook сама Максакова. Вона написала, що фото зроблене в Маріїнському театрі, де вона співала в опері Прокоф’єва «Війна і мир».

«Це перед тим, як мене виштовхують на авансцену, там навіть в дзеркалах видно робочих сцени», — написала співачка.

Максакова також розповіла, що цю фотографію використовували для того, щоб облити її брудом:

«Коли мене намагалися облити брудом в ЗМІ, вони брали цю фотографію в якості ілюстрації мого аморального способу життя. Хоч стій, хоч падай», — написала оперна діва в переписці з шанувальниками.

До речі, ось фото Максакової в тому ж вбранні і з тієї ж вбиральні в  Маріїнському театрі, зроблене в день прем’єри опери.Результат пошуку зображень за запитом "опера Прокофьева "Война и мир" максакова"

 

Бурхливу молодість Максакової показали широкій публіці