Суббота, 27 февраля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Через що могли убити Катерину Гандзюк: оприлюднили інформацію про діяльність активістки

З померлою внаслідок нападу з кислотою активісткою Катериною Гандзюк на Херсонщині багато хто конфліктував і вона з багатьма конфліктувала. Відтак, слідство має 12 версій щодо злочину проти неї та її подальшої смерті. Про це розповів генпрокурор Юрій Луценко у ефірі телеканалу «Прямий», пише 24 Канал

За його словами, Катерина Гандзюк була завжди принциповою та послідовною у тому, що протистояла різним видам корупції, і це знає весь Херсон.

Вона воювала з незаконною вирубкою лісів. І за цим стоїть певна політична сила. Вона воювала з варварським видобутком піску – і за цим стоять інші політики. Вона воювала з корупцією навколо вагових… Хто не знає, коли везуть урожай, автомобілі зважуються, і якщо є певна вага – їх не пропускають. Вони платять долари та проїжджають. Це величезний кримінальний бізнес, який регулярно загострюється у час жнив. Вона і з цим воювала. І за цим знову стоять певні політичні фігури краю. І я можу продовжувати,– зауважив очільник ГПУ.

Як наголосив Луценко, Гандзюк багатьом не давала спокійно робити оборудки.

«І вони її дуже не любили. Вона була також людиною нем’якою та за словом у кишеню не лізла. Тому ображених на неї достатньо. Але в цій ситуації, ще раз кажу, вона дійсно працювала за ідею та дійсно працювала принципово. Але це не до слідства, а це просто про характеристику», – підсумував Луценко.

Loading...