Чистий четвер 5 квітня: старовинні обряди українців, які творять дива

Останній четвер перед Великоднем пов’язаний у першу чергу із водою та її цілющими властивостями. 5 квітня його православні східного обряду по всьому світу. Практично у всіх вірян обряди та традиції лишалися незмінними впродовж тисячоліть, передає «Знай.ua» .

Сьогодні людству дається шанс позбавитися від старого життя і з упевненістю вступити в новий, щасливий період. Древні були переконані у силі обрядів, котрі могли повернути в родину здоров’я, гроші та злагоду.

Чистий четвер: вода здатна творити дива

Зі сходом сонця 5 квітня починається «чистий день» як для душі, так і тіла. А тому, якщо сьогодні зістригти кінчики волосся, то воно добре ростиме і стане пишним, красивим і здоровим. Потрібно також стригти немовлят уперше, аби вони зростали без хвороб.

Якщо дівчина хоче бути красивою, їй потрібно з ранку в чистий четвер вмитися водою із сріблом: можна покласти в миску з водою ложку, або ланцюжок. Купатися в цей день найкраще до сходу сонця, при цьому потрібно «замовляти воду»:

«Водичка, водичка, ти лийся-лийся, лице моє очищаючи, тіло моє очищаючи і душу мою очищаючи, наповни мене красою і здоров’ям».

Магія дня

Кілька замовлянь для удачі і благополуччя в житті дуже прості, але вони були популярними весь цей час через свою дієвість, наприклад:

«Чистий четвер Великдень славить, весь народ православний Великдень славить, так би і мене люди славили, і молодий, і старий, щоб в пошані у начальства я раб Божий (ім’я) ходив, щоб справа моя мені прибуток приносила. Золото до моїх рук липне, горнеться. Монети в гаманці побрязкують. Ключ. Замок. Язик. Амінь».

Замовляння на залучення любові, прибираючи на чистий четвер, примовляй:

(Ім’я) до мене липне, як мило.

Замовляння на захист сім’ї від злих духів:

Приготуйте «четвергову сіль». У пропорції 1:1 на сковорідку висипати сіль і житнє борошно. Поставити на сильний вогонь і, помішуючи ложкою за годинниковою стрілкою, читати «Отче наш». Потрібно, щоб сіль придбала темно-коричневий колір.

Цю сіль додайте у всім домочадцям зі словами:

«Іменем Бога себе захищаю, четверговою сіллю все очищаю. Ті, хто біди насилають, з мого життя зникають»

Прикмети на гроші

Нікому позичати сьогодні не можна, як і давати цінні речі. Щоб гроші вдома були постійно, існують замовляння на Чистий четвер пошепки тричі перерахувати всі свої статки, але головне аби ніхто не чув і не бачив. Якщо у воду покласти монети і помити цією водою в Чистий четвер вікна та двері, то рік буде прибутковим.

Також у Бога можна просити благополуччя, удачі і навіть нову роботу. Проте безпосередньо грошей і багатства просити не можна, адже Ісус завжди був вище за матеріальні цінності.

Дивіться: Що слід робити у Чистий четвер?

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Чистий четвер 5 квітня: старовинні обряди українців, які творять дива