Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Держава має захистити суддю,яка звільнила Саакашвілі! Після винесення рішення по «справі Корбана», невідомі особи вбивають у під ’їзді її цивільного чоловіка!

Виталий Куприй:

Держава має захистити суддю, яка звільнила Саакашвілі!

Учора суддя Печерського районного суду Лариса Цокол ухвалила безпрецедентне історичне рішення. Вона відмовилась арештовувати екс-Президента Грузії Міхеіла Саакашвілі по сфабрикованій кримінальній справі по замаху на насильницьке захоплення державної влади в Україні.

Із самого початку процесу було зрозуміло абсурдність звинувачень, висунутих прокуратурою. Ми почули й про державну зраду, й про фінансування насилля, й про сприяння Януковичу, й про співпрацю з ФСБ і Путіним.

Очевидна політична складова справи вказує на те, що вказівку її фальшувати дав безпосередньо президент
Порошенко. А його кум генпрокурор Луценко лише виконує волю олігарха номер 1 в Україні.

Нагадаю, що Лариса Цокол ще 2 роки тому не пішла на ультиматум Банкової і відмовилась направити у СІЗО Геннадія Корбана. Я особисто брав активну участь у цьому процесі і тоді реально переживав за її долю. І як виявилось не дарма. Через декілька днів після винесення рішення по «справі Корбана», невідомі особи вбивають у під’їзді її цивільного чоловіка!

Я вважаю, що існує реальна загроза життю і здоров’ю судді Лариси Цокол після того як вона відкрито виступила проти свавілля Порошенка-Луценка. Сьогодні ж направляю вимогу голові Нацполіції Сергію Князєву негайно забезпечити державну охорону судді та її родини!