Воскресенье, 20 сентября, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Досить умиротворяти Кремль: Клімкін звернувся до Заходу через Росію

Міністр закордонних справ Павло Клімкін закликав світову спільноту до потужнішого тиску на Росію, а не займатися її умиротворенням. Про це йдеться в його статті на сторінках американського видання The Washington Post, текст якої опублікований на сайті МЗС України, пише сайт СЕГОДНЯ

Він вважає, що після анексії Криму, недостатньо жорстка реакція міжнародної спільноти явно підбадьорила Кремль і Росія наважилася здійснювати нові атаки, як, наприклад, напад в Керченській протоці на українські кораблі і влаштовувати провокації в Азовському морі.

«Ми закликаємо міжнародне співтовариство визнати неминучу небезпеку слабкої відповіді на російську агресію. Якщо ви цінуєте демократію і верховенство закону, і якщо ви щиро вірите, що міжнародна система, заснована на правилах, робить нас всіх більш безпечними, ви посилите тиск на Кремль, щоб він почав дотримуватися міжнародного права. Збільшення санкцій є наступним логічним кроком. З Росією треба боротися з позиції сили, а не з позиції умиротворення», – написав Клімкін.

Нагадаємо, в грудні минулого року президент України Петро Порошенко у своїй статті для американської газети The New York Times писав, що Путін слабкіший, ніж хоче здаватися Заходу. Світ повинен зробити вибір – виступати за те, що правильно, чи продовжувати умиротворяти Путіна, зазначив президент України.

Loading...