Четверг, 9 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Довго маскувалися. У мережі обговорюють заяву Чорновол щодо коаліції

Вчора, 10 липня, кандидат від партії Порошенка “Європейська Солідарність”, нардеп Тетяна Чорновол виступила з гучною заявою про те, що їхня політична сила готова об’єднатися з “Оппоблоком” або ж “ОПЗЖ”.  Про це вона заявила в інтерв’ю 4 каналу, пише АНТИКОР

У Чорновол запитали, з ким в майбутньому парламенті готова співпрацювати і йти в коаліцію партія Порошенка “Європейська солідарність”, на що одіозна нардеп відповіла, що політсила готова до коаліції навіть з представниками проросійських сил.

“Якщо навіть “Оппоблок” або “За життя” почнуть заявляти й демонструвати правильні речі – навіть з ними можна”, – заявила Чорновол.

Тетяну Чорновол важко назвати адекватною людиною, яка думає перед тим, як щось казати. До того ж, навряд чи ця заява є офіційною лінією партії, адже вона 27-ма у списку “ЄС” і з нинішнім рейтингом політсили навряд чи потрапить до парламенту.

Тим не менше, така заява нардепа від партії колишнього президента Петра Порошенка викликала неабиякий резонанс у мережі.

Правозахисник Сергій Наумович переконаний, що партія Порошенка “промацує” громадську думку щодо співробітництва з кремлівською політсилою. Також Наумович вважає, що Чорновол промовилася про плани колишнього президента.
Колишній нардеп від “БПП” Єгор Фірсов здивований такою заявою депутата, і навіть записав відеозвернення. На його думку, п’ять років Порошенко зображав ворога Путіна, а тепер вирішив домовлятися з його кумом Медведчуком.
Блогер Степан Стецько звернувся до патріотів з закликом не голосувати за політсилу Порошенка.

Журналіст Назар Приходько не здивований такою заявою Чорновол і переконаний, що Порошенко довгий час співпрацює з Медведчуком.
Політолог Петро Олещук впевнений, що дана заява нардепа показує подвійні стандарти Порошенка і переконаний, що на погляди прихильників колишнього президента ця звістка ніяк не вплине.

І жартує щодо назви можливої коаліції.

Так само жартує і журналіст та медіаексперт Сергій Рачинський.

Loading...