Понедельник, 17 февраля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

ДТП із тещею Притули і Хомутинніка: розкрилися скандальні подробиці

остраждалих у ДТП у Києві, яке скоїла теща шоумена Сергія Притули та співголови групи «Відродження» Віталія Хомутинніка Лілія Сопельник, нібито звинуватили у відмові розглядати пропозицію про матеріальну допомогу у лікуванні.

Про це повідомив київський адвокат Юрій Сухов, передає «Обозреватель«.

Він написав, що така ситуація його дуже здивувала.

«Родичі громадянки Сопельник, підозрюваної у резонансному ДТП, звинуватять потерпілих, одна з яких перебувала майже два тижні у критичному стані, у відмові, протягом двох тижнів, розглядати пропозицію про матеріальну допомогу у лікуванні (хоча перше побажання надійшло не раніше, аніж за п’ять днів)», – зазначив Сухов.

За його словами, потерпілі також «стали винними» у тому, що пізно зареєстрували рахунок для збору коштів на лікування.

«І виявляється, вони не мають права отримувати кошти на лікування від інших людей, окрім громадянки Сопельник та її родичів», – додав обурений адвокат.

Він розповів, що закон не зобов’язує потерпілу сторону приймати допомогу від підозрюваного. Також робити це чи ні – вирішує тільки потерпілий, а не його адвокат. Причому зробити це він може не відразу, а коли захоче.

У свою чергу адвокат потерпілих Дмитро Шевченко оголосив у мережі збір коштів на лікування його клієнтів. Захисниця підозрюваної запевнила, що інша сторона ігнорує їхні пропозиції про допомогу і оприлюднила докази.

 

Loading...