Четверг, Октябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Глава адміністрації чи клоун? Губернатор-мауглі Гарбуз викликав хвилю обурення походеньками з вовчицею

Найбільшої уваги влади потребує відновлення тих областей, котрі постраждали від напливу окупаційних сил, або й досі перебувають під їх тиском. Втім, на керівні місця, приміром тієї ж Луганщини, вже вкотре ставлять тих, хто давно повинен був опинитися в люстраційному списку.  В губернатора Юрія Гарбуза, як показала практика, не просто бракує досвіду, а й бажання щось зробити для області. Таку думку нещодавно висловив на своїй сторінці у Facebook юрист Андрій Портнов, пише портал «Знай.ua»


«Петро Олексійович, ви навмисне в Луганську область дебілів по черзі губернаторами призначаєте?

Глава Луганської обласної адміністрації Гарбуз:  «Після армії я прийняв рішення піти у ліс. Я прожив у лісі три роки: ні електрики, ні інших благ цивілізації не було. Жив відлюдником у землянці», — цитує слова чиновника правозахисник.

Портнов звернув увагу і на іншу цілком кумедну історію: про конфлікт Гарбуза із вовчицею, котру він врешті вбив. Навіть не подумавши про те, що у тварини лишилося потомство. Їй доводилося далі боротися за виживання.

Справа, звісно, не у вбивстві тварин, а у тому, чи дозволить собі людина при тверезому розумі та перебуваючи на керівній посади, ділитися «спогадами», коли цілому регіону досі загрожує небезпека, а люди – на межі виживання. Взяти хоча б ті ж дороги: на них Гарбуз свого часу отримав більше мільярда гривень, побудувати повинні були китайці. Але згодом виявилося – немає ні китайців, ні доріг.

«Перепрошую, Петро Олексійович, це ж Ви його призначили. Це член Вашої команди і Ваш офіційний представник. Він у Вас ким там числиться, головою обласної адміністрації, клоуном або долбо * *ом?», — звернувся до влади Потрнов.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB