Пятница, 26 февраля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Голова всеукраїнської спілки побратимів України: наш президент – Тимошенко

Юлія Тимошенко взяла участь в урочистих заходах, присвячених річниці битви під Крутами.  Разом з нею квіти до пам’ятного хреста Героїв Крут поклали кіборги, воїни АТО і тисячі людей, пишет АНТИКОР

Лідер «Батьківщини» заявила, що подвиг юних хлопців, які віддали своє життя за майбутнє України і зараз надихає багатьох хлопців, які знаходяться в зоні АТО.

«Завдання влади — не зраджувати свій народ і свою армію. Мінські домовленості не привели до миру, і наше завдання залучити зараз до реальних і вагомих міжнародних перемовин, всіх тих, хто в 1994 році давав Україні гарантії миру і недоторканності території під час підписання Будапештського меморандуму. І те, що влада протягом чотирьох років не піднімає це питання, це здача національних інтересів України. Нам потрібно, щоб в Україні прийшов справжній мир, а не його ілюзія, і ми це зробимо. Всі країни чекають від нас сильної, чіткої і зрозумілої позиції, а не компромісів за спиною українського народу».

Військові, які також вшанували пам’ять Героїв Крут на місці битви на Чернігівщині, відзначили, що вони підтримують Юлію Тимошенко і бачать її справжнім національним лідером.

«Ми особисто прийняли рішення підтримати нашого президента, а також Верховного головнокомандувача ЗСУ — Юлію Тимошенко», — сказав кіборг, голова Всеукраїнського союзу побратимів України Михайло Міньо.

Його підтримав і Сергій Смаглій (пішов на фронт добровольцем в 60 років, заступник командира реактивного дивізіону, 93 бригада): «Я підтримую Юлію Тимошенко з 2002 року. Якщо треба віддати життя, я знаю, що ми готові … Справжні військові підтримують Юлію Тимошенко. Я можу сказати це за свою бригаду, яка зараз стоїть під Авдіївкою».

Нагадаємо, що битва під Крутами відбулася 30 січня 1918 року. Близько 400 курсантів і козаків зійшлися в нерівному бою з чотирьохтисячною армією більшовиків. Бій тривав п’ять годин і завдяки затримці ворога це дозволило заключити Брест-Литовський мир, який врятував молоду українську державність.

Loading...