Суббота, Август 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Головний «козак» «ДНР» потрапив до рук української поліції на Донеччині

Поліція Донеччини затримала на одному з контрольних пунктів пропуску поблизу Волновахи 66-річного «отамана» регіонального козачого об’єднання «ДНР». Бойовик прямував до Бердянська, щоб побачитись із товаришем.

Про це повідомляє прес-служба поліції Донеччини.

Згідно з повідомленням правоохоронців, чоловік під час перевірки викликав підозру у поліцейських.

Виявилося, що житель Макіївки має офіційне посвідчення «отамана» «ДНР» та дозвіл на зберігання козацької зброї (шашки, кинджала та нагайки).

Було встановлено, що перед правоохоронцями – чинний генерал-майор регіонального козачого об’єднання «ДНР». Він розповів, що у 2011 році почав керувати полком, до складу якого входило 90 рядових козаків. У 2014 році, коли місто захопили окупанти, «козаки» приєдналися до терористів,
– мовиться у повідомленні поліції.

Документ затриманого
Документ затриманого «отамана» «ДНР»

Зазначається, що до обов’язків полка входили охорона кордонів, спільні патрулювання на окупованій території. Крім того, «отаман» «зомбував» молодь, займаючись агітацією на підтримку влади фейкової республіки.

Наразі із головним козаком «ДНР» спілкуються оперативники та слідчі Волноваського відділу поліції.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 256 Кримінального кодексу України (Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності), за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Документ затриманого

Головний «козак» «ДНР» потрапив до рук української поліції на Донеччині