Среда, Июль 17, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Гройсман: Кабмін продовжить контракт Коболєва, але є умова

Кабінет міністрів має намір продовжити контракт з правлінням «Нафтогазу України», включаючи главу компанію Андрія Коболєва. Умовою для такого рішення є зниження зарплати, заявив під час засідання уряду Володимир Гройсман, пише сайт СЕГОДНЯ

«Наглядова рада «Нафтогазу» подала нам пропозиції, щоб заробітна плата менеджменту компанії була вдвічі менше, ніж це сьогодні, без премій і бонусів. Нас це попередньо влаштовує, тому сьогодні ми приймемо рішення про те, щоб продовжити з правлінням компанії на цих умовах на рік контракт з щомісячною і щоквартальною звітністю про досягнення цілей. Якщо ці цілі не будуть досягнуті, ми розірвемо контракт», – зазначив прем’єр.

За його словами, конкурс на посади правління компанії відбудеться 20 березня 2020 року.

Гройсман також підкреслив, що наглядова рада «Нафтогазу» взяла до уваги умови уряду для продовження контракту з Коболєвим на рік.

«Вони повністю пішли на рішення, яке ми від них вимагали. Для вас цікаве прізвище, а для мене прізвище не цікаве. Мене цікавлять три технічних завдання. І хто буде досягати їх – для мене не має значення», – сказав він.

Нагадаємо, чинний контракт з Коболєвим спливає 22 березня 2019 року. У січні Гройсман заявив, що уряд має намір призупинити контракти з менеджментом «Нафтогазу», а також переглянути «космічні» зарплати і премії керівництву компанії.

Тоді Коболєв відповів, що його зарплата відповідає чинному постановою Кабміну. При цьому він відмовився назвати її розмір, алезізнався, що «це більше семи цифр до коми». При цьому Коболєв додав, що хоче зберегти посаду.

Loading...