Понедельник, Ноябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Хмара: Україна – корабель, який пливе на хвилях різних вітрів, а капітан ніжиться на островах

Якщо Порошенко таки складе свої повноваження, виконувачем обов’язків президента ніколи не буде чинний голова Верховної Ради Андрій Парубій. Ним стане хтось із небагатьох адекватних депутатів. Про це зі сцени «Маршу за майбутнє» заявив політв’язень радянських таборів, політик Степан Хмара, передає ZIK.ua

«Україна нагадує корабель, який пливе на хвилях різних вітрів, однак капітан ніжиться на теплих островах, підраховуючи награбоване. Він узурпував владу і думає, як далі її закріпити», – переконаний Хмара.

На думку політика, Україна вже побачила, до чого призводить «недбальство Верховного головнокомандувача, який не виконує своїх обов’язків». Екс-нардеп і Герой України додає: мало того, що керівник держави сам належно не керував обороною, так ще й «тримав біля себе» міністра оборони, начальника Генштабу й «насолоджувався парадом у той час, коли російські війська відкрито замикали патріотів у Іловайську».

«Далі це терпіти небезпечно для України. Усе може закінчитись ще більшою трагедією та остаточним руйнуванням суверенітету. Не можемо цього допустити. Його потрібно усунути від влади якнайшвидше. Він повинен це зробити добровільно під наполегливою вимогою мільйонів українців, які відчувають свій громадянський обов’язок», – підкреслив Хмара.

Адже лише так можна «розблокувати системи управління державою» та почати «наводити конституційний лад».

«Лише так можемо розблокувати нормальні вибори. Адже, хочу нагадати, ті політики, які пропонують дочекатися виборів президента і тоді його переобрати, нехай не тішаться ілюзіями. Якщо ми дозволимо йому досидіти до волевиявлення, збудьте про це», – обурювався Хмара.

Колишній політв’язень вважає, що чинна влада не дасть провести чесно майбутні вибори. «До того ж наш ворог, крок за кроком йде до здійснення своєї мети – виконання Мінських домовленостей. Це план Путіна, як поетапно руйнувати українську державу. Ви бачите, як вперто Порошенко намагається його здійснити», – заявив політик.

Адже, на його думку, навіть після ухвалення закону про деокупацію Президент наголошує, що лише дотримання Мінських домовленостей допоможе Україні. Однак Хмара вважає ці угоди «загрозливими для безпеки України».

«Нам намагаються нав’язати міжнародних миротворців. Якщо таке станеться, Україну відразу ж змушуватимуть провести вибори на окупованих територіях, де існуватиме підпорядкований Росії анклав», – запевнив Хмара та додав: продовження Верховною Радою дії закону про самоврядування в окремих районах Донбасу також дає можливість провести вибори на окупованих територіях.

«Ці регіони повністю підконтрольні Росії та її спецслужбам. Це друга небезпека, яка змушує нас якнайшвидше усунути владу», – наголосив оратор.

Разом із тим він розповів: якщо Порошенко таки покине владу, виконувачем обов’язків не можна призначати нинішнього голову ВР Андрія Парубія. Потрібно обрати когось більш компетентного.

«Запевняю, якщо Порошенко складе повноваження, голову ВР переоберуть уже наступного дня. Ним стане один із небагатьох адекватних депутатів. Лише тоді можемо почати нормальний виборчий процес та формувати органи влади», – заявив Степан Хмара.

Підписуйтесь на телеграм-канал Зрада vs. Перемога, який вже заборонила наша влада!