Понедельник, 17 мая, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Картель у київській мерії»: Саакашвілі звинуватив своїх соратників у покриванні будівельної корупції

Глава Виконавчого комітету реформ України Михайло Саакашвілі звинуватив київську мерію в корупції і в покриванні «будівельного картелю». Про це Саакашвілі сказав у неділю, 14 лютого, в ефірі програми «Україна з Тиграном Мартиросяном» на телеканалі «Україна 24».

«Дуже багато українців зараз працюють будівельниками в Польщі. Приберіть будівельний картель, коли п’ять компаній ділять Київ завдяки мерії. Будь-який мер, кожен мер з ними в частці, кожен з них. І тоді житло в Києві буде коштувати в три рази дешевше, а робочих місць буде в чотири рази більше на будівництві. І будуть набагато більш красиво будуватися, ніж ці потвори, які вони будують. А чому вони будують потвори? А тому що у них картель», — зазначив він.

Крім того, Саакашвілі розповів, що вже зустрічався з представниками київської влади, які розповіли йому, чому не допускають на ринок інші будівельні компанії.

«Я зустрічався з ними, вони мені кажуть: «Михайло, ніяких реформ в Україні не буде. У нас картель». Я питаю, чому ви цю компанію не допускаєте на ринок … А вони кажуть: «У нас картель. А хто їх кличе? Їх ніхто не чекає». Ось завтра Зеленський буде зустрічатися в ОАЕ з великою компанією. Тому до нього прийдуть і просто скажуть: «Пане президенте, у нас картель, у нас реформ бути не може». Вони мені знаєте що ще сказали? Кажуть: «У нас «ФОПи» зараз вийшли. Не дай Бог нас хтось зачепить, нашу монополію на будівельний ринок. Ми стільки людей виведемо, що їм буде непереливки», — додав Саакашвілі.

У червні 2019 року мер Києва Віталій Кличко заявив про готовність «підставити політичне плече» екс-президенту Грузії Михайлу Саакашвілі, підкресливши, що такий союз «зможе подвоїти зусилля заради перетворень в країні». Також Кличко пропонував Саакашвілі стати головою партії «УДАР» та очолити список політсили на парламентських виборах у 2019 році. Пізніше Саакашвілі заявив, що відмовляється приєднуватися до партії Кличка через розбіжності в ідеології.

Loading...