Воскресенье, Декабрь 8, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Кириленко влаштував істерику на засіданні Кабміну

Віцепрем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко залишив засідання Кабміну в середу на знак незгоди з розглядом питання щодо кандидатур на посади голів облдержадміністрацій у закритому режимі.  Про це він повідомив у Twitter, пише АНТИКОР

«Вважаю, що розглядати питання погодження кандидатур на посади голів ОДА у закритому режимі є принципово неправильним. Це політичні фігури, тому про їх позицію, як і про питання, що до них можуть виникати, повинна знати вся країна. На знак незгоди змушений залишити засідання уряду», — зазначив Кириленко.

Раніше віцепрем’єр-міністр Павло Розенко повідомив, що уряд на засіданні в середу розглянуте 8 кандидатур від Адміністрації Президента на посади голів обласних державних адміністрацій.

У списку, який оприлюднив Розенко, зазначено 8 прізвищ. Так, на посаду голови Донецької обласної державної адміністрації пропонується призначити Павла Кириленка; на посаду голови Луганської ОДА — Віталія Комарницького; на посаду голови Закарпатської ОДА — Ігоря Бондаренка; на посаду голови Львівської ОДА — Маркіяна Мальського; на посаду голови Київської ОДА — Михайла Бно-Айріяна.

Крім того, Андрія Андрейчикова пропонується призначити головою Одеської обласної державної адміністрації; Юрія Гусєва — головою Херсонської обласної державної адміністрації; Ігоря Шевченка — головою Черкаської обласної державної адміністрації.

Loading...