Вторник, Август 20, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Клімкін: рішення РФ про видачу паспортів жителям «ЛДНР» — етап окупації Донбасу

Глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін назвав рішення РФ про спрощення видачі російських паспортів жителям «ДНР» і «ЛНР» втручанням у внутрішні справи України. Про це він написав у Twitter  передає РБК-Україна

За його словами, рішення президента РФ Володимира Путіна є новим «паспортним» етапом окупації Донбасу.

«Рішення РФ про видачу російських паспортів на окупованих українських територіях — це продовження агресії і втручання в наші внутрішні справи. Це новий «паспортний» етап окупації Донбасу», — написав міністр.

Клімкін закликав українців на окупованих Росією територіях не приймати російські паспорти.

«Закликаю українських громадян на окупованих Росією територіях не приймати російські паспорти. Росія позбавила вас сьогодення, а тепер зазіхає на ваше майбутнє», — написав він.

У свою чергу постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба заявив, що Путін таким чином «підвищує ставки і ускладнює умови гри».

«Нові санкції, заява Медведчука про розчарування Зеленським, обережний коментар Пєскова про майбутнє українсько-російських відносин. Путін підписав указ про спрощене російське громадянство жителям ОРДЛО — підвищую ставки і ускладнюють умови гри. Видно, Москва не очікує, що Україна планує здаватися», — написав Кулеба Twitter.

Нагадаємо, у Росії спростили процедуру надання російського громадянства жителям так званих «Донецької та Луганської народних республік».

Поправки в закон «Про громадянство Російської Федерації», що дозволяють президентові РФ надавати російське громадянство окремим категоріям іноземців за спрощеною схемою, набув чинності наприкінці березня 2019 року

Loading...