Воскресенье, Октябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Копійчаний порятунок: забуті аптечні МАЗІ, які творять чудеса

Найкращі та найдешевші засоби для догляду за собою Мазь — це дуже зручна форма ліків, яка допомагає вилікувати багато захворювань. Портал «Знай.uа» зібрав інформацію про мазі, які не зашкодять бюджету, і при цьому володіють потужним лікувальним ефектом.

1. Левомеколь

Антисептичний засіб, мазь для зовнішнього застосування «Левомеколь» – універсальний препарат. Мазь володіє протимікробною дією, яка направлена до широкого ряду патогенних мікроорганізмів, у тому числі найнебезпечніших.

2. Саліцилова мазь

Діючою речовиною саліцилової мазі виступає саліцилова кислота, відома своїми антибактеріальними властивостями. Засіб можна придбати в будь-якій аптеці за мінімальною ціною. Перевагою мазі перед спиртом виступає м’який вплив, і покращений ефект відлущування ороговілих клітин шкіри. Застосовувати мазь слід під час будь-яких проблем зі шкірою.

3. Цинкова мазь

Цинкова мазь для зовнішнього застосування – це один з найкращих протизапальних засобів, які володіють комплексною дією. Антисептичні властивості препарату дозволяють знищити колонію мікроорганізмів.

4. Апілак Мазь

«Апілак» – унікальний препарат на основі бджолиного маточного молочка. На ринку ліків мазь вже давно, і за роки використання відмінно показала себе як багатосторонній засіб з високою ефективністю. Використовують її під час різноманітних хвороб, і в кожному випадку мазь відмінно себе зарекомендувала. Мазь багата на вітаміни, мікро — і макроелементи, амінокислоти та інші корисні речовини.

5. Ретиноєва мазь

Це не дуже відомий засіб серед недорогих мазей. Крім ретиноєвої мазі нерідко можна почути назву «Ізотретиноїн», який є діючою речовиною першої. За складом мазь неймовірно багата на вітамін А, який відомий корисними властивостями для молодості та краси. Спочатку мазь випускалася як засіб для боротьби з вугрями, але з часом були помічені властивості, які дозволяють віддалити старіння та поліпшити стан шкіри.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB