Воскресенье, Декабрь 9, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

КРАЩЕ Б ВІН ЗМОВЧАВ! “Ой дурень …”: Порошенко зганьбився на весь світ. Послухайте, що він сказав…

Прездент України заплутався в принципі поділу влади, передає Корупція.Інфо.

Вчора під час прямої трансляції із зустрічі з міністром оборони Швеції Петером Хультквістом глава нашої держави вирішив подякувати чиновника за справедливе рішення суду в Стольгольмском арбітражі стосовно справи “Нафтагазу” проти “Газпрому”.

«Я дуже вдячний Вам, пане міністре, як представнику Швеції, за справедливий, об’єктивний і незалежний судовий процес», – сказав Порошенко.

На своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук, колишній український політик часів Януковича Андрій Портной в той самий час висміяв таку дію Порошенко, заявивши, що тільки в нашій країні дякують чиновників за рішення суддів.

“Поясніть хтось недалекому диктатору, що це тільки в його судах можна дякувати чиновника виконавчої влади за рішення судової.

І ще поясніть, що міжнародний комерційний арбітраж в Стокгольмі до Швеції має точно таке ж відношення, як і Interpol, що знаходиться в Ліоні до Франції і розташований в Брюсселі офіс ЄС до Бельгії. “

У коментарях українці теж не зраділи такому вчинку Президента.

“Плакати треба від таких рішень, а не дякувати. Втім не Порошенко плакати доведеться, а українцям …”, “Ой дурень”, “Далі слід Газпрому послатися на слова подяки і заявити про заангажованість рішення”, “Так ще є у кого -то питання, хто агент Кремля і де його (Кремля) руки ???? “

Отримуй важливі новини зручно — підписуйся на телеграм-канал НОВИНИ.