Воскресенье, Октябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Кравчук в ефірі КремльТБ заговорив про війну і Бандеру

Леонід Кравчук відзначив, що для врегулювання своїх відносин з Україною Росія повинна дотримуватися норм міжнародного права. Про це повідомляють російські ЗМІ, передає портал «Знай.ua» .

Кравчук відзначив, що Україна та Росія повинна побудувати всі свої відносини на нормах міжнародного права.
«Не треба слів про вічну дружбу і вікову історію. Це добре, проте Росії і Україні необхідно прийняти рішення, що вони в своїх відносинах керуються міжнародним правом. Це перше», – зазначив він.

Наступним кроком, за словами екс-президента, після цього має стати відмова Росії від принципу тиску силою або торговими обмеженнями.

«І по-третє, між Росією і Україною мають розпочатися переговори», – додав Кравчук.

Більше того перший президент України розповів про своє ставлення до постаті Степана Бандери та Романа Шухевича. Він зазначив, що історично вони є дуже складними та неординарними.

«Про те, що ці герої – злочинці, я б так категорично питання не ставив. Я можу оцінювати критично і Шухевича, і будь-яку людину, що жила на той час в Україні, і Степана Бандеру. Чи відповідають їхні дії (в окремих, підкреслюю, напрямках) нормам демократії і міжнародного права під час війни – тут я можу сперечатися», – сказав Кравчук.

Однак, за його словами, він не посміє віднімати у Бандери і Шухевича право називатися людьми, які боролися за незалежну Україну.