Вторник, 7 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Квартал 95 повним складом покине Україну, перші подробиці: що буде робити Зеленський

НОВИНИ

 

Студія «Квартал 95» всім складом покине Україну заради свого гумористичного проекту

 

У мережі з’явилася афіша майбутнього щорічного фестивалю «Весело» на 2020 рік. Захід за традицією пройде в Туреччині з 30 квітня по 7 травня 2020 року. У фестивалі візьмуть участь українські зірки. Серед них виявилися гурт Mozgi, Сергій Бабкін, Freedom Jazz, Monatik і, само собою, Студія «Квартал 95».

 

Гумористи вже почали розміщувати у соцмережах афіші майбутнього заходу і згадувати про попередні фестивалі. Зокрема, в Інстаграмі з’явилися фотографії Євгена Кошового та Олександра Пікалова з минулих виступів.

 

На тлі цих публікацій виникає питання про те, чи планує колишній лідер «Кварталу» Володимир Зеленський також відвідати цей фестиваль наступного року. Примітно, що до цього він вже їздив до Туреччини з колишніми колегами-гумористами навіть після своєї перемоги на президентських виборах.

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що новий серіал від популярної української студії «Квартал 95» оскандалився «русифікацією» Києва.

 

Так, весь серіал «Папік», презентація якого відбулася вчора, був повністю знятий російською мовою. Більш того, творці вирішили русифікувати написи Києва і навіть платіжки за комуналку.

 

В одному з епізодів головний герой приходить до «Будинку ветеранів сцени», який знаходиться на території медичного центру реабілітації Моз в Пущі-Водиці. Однак і там напис виконано російською мовою.

 

Джерело: Politeka

Loading...