Лідер бойовиків «ДНР» підписав резонансний «указ» про комендантську годину

Окупанти Донбасу збільшили час, упродовж якого мешканці окупованих «ДНР» територій можуть бути надворі в темну пору добу, пише Телеканал ZIK

Якщо раніше введена бойовиками «ДНР» комендантська година починалась о 23-ій, то тепер – о 1-й годині.

Такі зміни, що скорочують тривалість комендантської години до чотирьох годин щоночі, містить так званий «указ», який підписав «глава ДНР» Олександр Захарченко.

Як ідеться в опублікованому в сепаратистських ЗМІ окупаційною владою документі, дія «указу» починається з дня його опублікування, тобто з 2 липня. Тепер комендантська година на окупованих «ДНР» територіях починається о 1-ій ночі і триває до 5-ї ранку).

Комендантську годину бойовики запровадили майже одразу після окупації Донбасу. Із з січня 2016 року в населених пунктах на окупованих «ДНР» територіях комендантська година тривала з 23-ї вечора до 5-ї ранку. Бойовики скасовували чи зменшували тривалість дії комендантської години, як правило, кілька разів на рік – на Новий рік, Різдво, Великдень та в ніч на 12 травня – з нагоди сепаратистського «свята» так званого «дня республіки».

У всі інші дні тих, кого бойовики ловили на вулиці після початку дії комендантської години, окупанти піддавали знущанням чи кидали «на підвал», вимагаючи хабар за звільнення.

Лідер бойовиків «ДНР» підписав резонансний «указ» про комендантську годину