Суббота, 15 августа, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Мендель розкрила інтимну деталь про Зеленского

Полит Инфо

 

Прес-секретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що глава держави є для неї особистим прикладом Як передає Politeka.net, таке визнання вона зробила в інтерв’ю «Vласть vs Vлащенко». «Коли він приймає рішення, у нього завжди є група людей, яким він довіряє і які представляють різні лінії. Він їх всіх вислухає! Може, це особливість Володимира Олександровича, а може бути, і немає. Я просто не знаю, як це було у попередніх президентів», — сказала Мендель.

 

Також прес-секретар відзначила його «особливу гнучкість» і зізналася, що Зеленський для неї є особистим прикладом.

 

«Серйозна гнучкість і мало сну. Встаємо рано, потрібно все зробити. Це такий двигун, який змушує працювати всіх. Це драйвер, дає енергію і завдання абсолютно всім», — описала вона Зеленського.

 

Також вона підкреслила, що президент знає більше, ніж хто-небудь.

 

«По-перше, він сам все читає (соцмережі), його аргументація така — як я буду знати, що думають люди. Він не буде їхати в міжнародну поїздку просто так, а тільки якщо будуть цілі», — закінчила вона.

 

Раніше прес-секретар президента України Юлія Мендель заявила, що не знайома з українським олігархом Ігорем Коломойський і пожартувала про почутті ревнощів.

 

«У до нього якесь почуття ревнощів, тому що він перетворився в якогось spokesperson, речника неофіційного. Ну ось забирає у мене функції, розумієте? Намагається грати таку функцію», пожартувала дівчина.

 

Також вона зізналася, що вона з бідної сім’ї і в 90-х роках їм навіть доводилося голодувати.

 

За словами прес-секретаря президента її батьки, які працюють лікарями, більше інвестували в те, щоб навчити її бути самостійною .

 

Джерело: Politeka

Loading...