Понедельник, Ноябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Михайло Задорнов: 10 цинічних висловлювань сатирика про Україну

У п’ятницю, 10 листопада, стало відомо про смерть російського письменника-сатирика Михайла Задорнова, який довгий час боровся із важкою хворобою, пише «Обозреватель» .

Як відомо, Задорнов неодноразово відрізнявся колючими жартами про інші національності, зокрема зажив слави, як цинічний критик «тупих американців».

З моменту агресії Кремля щодо України сатирик не менш активно став висловлювати і про українців, що, втім, робив і раніше, однак не дозволяв собі закликати Кремль накрити Україну ракетним вогнем.

«Обозреватель» зібрав 10 найбільш цинічних і невигідних для письменника цитат, які залишаться на сторінках блогерів, ЗМІ та соцмереж.

«Україна увійде в історію як народ, який вирішив, що не хоче жити погано, і став жити ще гірше».

«До речі, Майдан розбігся або у олігархів ще вистачає грошей його утримувати?»

«Мені здається, треба негайно приводити в бойовий стан всю нашу армію. Відповісти на ті провокаційні обстріли, які ведуться з української сторони по російській землі. Свого часу на острові Даманському китайці теж влаштовували такі провокації, а потім один із місцевих офіцерів дав команду накрити все ракетним комплексом на кілька кілометрів у сторону від російського кордону. Китайці ніколи більше туди не сунулися! Офіцера зняли з посади, але при цьому нагородили».

«Українська влада краде гранди, транші, а оскільки вона ще й не займається економікою у силу своєї бездарності, їм потрібна Росія, для того, щоб виправдовувати свою бездарність»

Читай продолжение на следующей странице