«МОЄ ЖИТТЯ НЕ БУРЖУАЗНЕ, Я ГРОШІ НА АТО ВІДДАЮ»: Луценко образився на закиди журналістів, щодо розкішного життя генпрокурора

Водночас глава ГПУ обурився, коли його спосіб життя назвали «надто буржуазним», пише UA1.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко за місяць отримує близько 130-150 тис. гривень заробітної платні.

Про це він розповів в ефірі телеканалу ZIK.

«Я отримую дійсно велику зарплату – близько 130-150 тисяч гривень на місяць», – зазначив Луценко, додавши при цьому, що таку суму заробітної платні він повністю відпрацьовує на займаній посаді.

Стосовно ж його «надто буржуазного способу життя», й зокрема, розкішного весілля старшого сина, яке відбулося восени 2017 року, Луценко відреагував емоційно. Так, на зауваження ведучого, чи не можна було відгуляти його скромніше, Луценко заявив, що він це «робив не в Італії, не у Франції, не в замку, не в центральних дорогих ресторанах Києва».

Наостанок глава ГПУ також додав, що кожну свою зарплату ділить навпіл: половину витрачає на «свій відпочинок, сімейне щастя», а другу частину – віддає на потреби АТО.

Як відомо, під час святкування весілля сина генпрокурора Юрія Луценка, на якому були присутні президент Петро Порошенко та прем’єр Володимир Гройсман, співробітники Управління державної охорони.

Отримуй важливі новини зручно — підписуйся на телеграм-канал НОВИНИ.

«МОЄ ЖИТТЯ НЕ БУРЖУАЗНЕ, Я ГРОШІ НА АТО ВІДДАЮ»: Луценко образився на закиди журналістів, щодо розкішного життя генпрокурора