Суббота, Октябрь 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Мураєв обізвав українців «тубільцями», а націоналістів – «гіршими за ІДІЛ»

Народний депутат України із партії «За життя» Євгеній Мураєв заявив, що «про площу Маккейна в Україні можуть говорити тільки вороги України».  Про це Мураєв написав у своєму Facebook наступного дня після смерті американського сенатора Маккейна, «відповідаючи» на ініціативи українців увічнити пам’ять про великого прихильника України, – повідомляе АНТИКОР с посиланням  ЗМІ.

«Сенатор Маккейн «совістю України» не був, він був лише ворогом СРСР, а потім Росії. Йому завжди було байдуже на долю будь-яких тубільців – у В’єтнамі, Україні або Сирії, якщо їх можна було використовувати для досягнення своїх цілей. Бомбити територію або просто руйнувати державність – різниці немає. Так само, як немає різниці між «ІДІЛ» або західноукраїнськими націоналістами. Просто «розхідний матеріал», як патрон або туалетний папір. Будь-які жертви і руйнування, якщо вони грають проти Кремля і на руку США. Наприклад такі, які пережила Україна за чотири роки, майже втративши майбутнє», – каже Мураєв.

Саме тому, на думку нардепа, про «площу Маккейна» можуть говорити тільки ті, хто «ворог не стільки Росії, скільки своїй країні».

«Хоча при цьому табличку з його (Маккейна, – ред.) портретом варто було б прибити сотими цвяхами до спини кожного «патріота», який оплакує важку втрату. Як нагадування про те, що Маккейн за свої принципи бився по-чесному. Бомбити літав особисто, в таборі для військовополонених сидів теж особисто. І повернувся на милицях, щоб продовжувати воювати вже в політиці. Якщо потрібно було розвалювати Україну – він сідав і їхав розвалювати сам. Нацьковувати бородатих терористів, відрізати людям голови – теж. У нього не було одночасно цукеркової фабрики в Росії і він не підраховував надходження на офшорні рахунки, повернувшись з ефіру, де говорив про тяжкість і поневіряння боротьби. І сина воювати в Ірак відправив, хоча міг би і відмазати», – заявляє екс-регіонал.

Після різкої критики Мураєв залишив у Facebook ще один коментар:

«Дивно, що в закликах до насильства і в зраді не звинуватили покійного Маккейна. Адже це для нього не було різниці в сортах тубільців, яких він крутив і так, і сяк в своїх інтересах і інтересах Америки. А я представників «ІДІЛ» із західноукраїнськими націоналістами рівняти б навіть не став. Ті хоч потворну і тимчасову, але державу побудували. А ці вміють тільки ламати».