Среда, Июнь 26, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

На Донбасі відбулися масштабні навчання сил ППО: опубліковані вражаючі кадри

На сході України пройшли масштабні навчання сил протиповітряної оборони України за участю розрахунків ракетних комплексів і авіації. У штабі Об’єднаних сил показали, як ЗСУ захищають небо над Донбасом, пише сайт СЕГОДНЯ

Зазначається, що вчення провели за наказом командувача Об’єднаними силами Сергія Наєва після того, як минулого тижня в Ростовській області, лише в 20 км від українського кордону, росіяни проводили свої тренування з наведення стратегічної авіації для ударів по наземних цілях.Так, до навчань сил ООС були залучені літаки винищувальної авіації, а також підрозділи зенітних ракетних військ – від ЗРК С-300 до підрозділів, що мають на озброєнні зенітно-ракетні комплекси «Бук-М1», «Оса-АКМ», «Стріла-10», 2С6 «Тунгуска», ПЗРК і зенітні установки ЗУ-23-3.

«На окремій ділянці полігону була побудована багаторівнева система протиповітряної оборони. Відомості про засоби повітряного нападу отримувала і передавала на пункт управління система радіотехнічних військ, у складі якої були задіяні і комплекси українського виробництва. Зокрема, радіолокаційна станція 19Ж6 і Р-18 «Малахіт». Під час навчань підрозділи Об’єднаних сил відпрацювали питання виявлення, супроводу, знищення повітряних цілей, здійснення маневру в нові позиційні райони, ведення вогню по повітряному противнику із засідок. Також відбулися практичні пуски ракет і ведення вогню гарматним озброєнням по повітряних цілях», — повідомили військові.

Підсумки навчань підтвердили високу ефективність системи протиповітряної оборони Об’єднаних сил – повітряний простір під надійним контролем, запевняють в ООС.

Нагадаємо, нещодавно військові показали грізну зброю – зенітний купол першого ешелону оборони. Розрахунки зенітної самохідної установки 2С6 «Тунгуска» підтвердили на практиці – порушників повітряного простору відсіч надійде миттєво.

Loading...