Среда, 27 января, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

На сьогодні рівень загрози для України від Росії – високий, – розвідка

Рівень загрози для України зі сторони Росії є високим, вона має можливість здійснювати масштабний наступ. Тож Україна має бути готовою до адекватних дій.  Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, повідомляє 24 канал з посиланням на  «Обозреватель«.

«Він (рівень загрози) високий. Він свідчить про те, що Російська Федерація тим угрупованням військ, яке у неї є, і в тій готовності, здатна проводити широкомасштабні наступальні операції. На цю загрозу Україна реагує всіма можливими способами. Це об’єктивна реальність», – сказав представник української розвідки.

Він зауважив, що Україна протягом своєї історії весь час стикалася з проблемами від сусідів. За словами Скібіцького, на сьогодні Україна не може Росію «прибрати з карти», проте повинна вибудовувати свою політику з урахуванням таких факторів: потенціалу таких сусідів, того, чи є територіальні претензії або інші проблемні питання. І, відповідно, Україна має бути готовою до адекватних дій.

На думку представника української розвідки, події у Керченській протоці стали показником того, наскільки виріс рівень воєнної загрози для України зі сторони Росії.

Росія повністю контролює Азовське море і здатна будь-якої миті закрити Керченську протоку – пропускати тільки тих, кого захоче. По суті, блокада Азовського моря вже є, – наголосив Скібіцький.

 

 

Loading...