Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Наркоманка влади і грошей: українці розлючені через несподівані дії Тимошенко в Раді

Юлія Тимошенко вкотре довела, що її слова і дії часто не підпорядковуються жодній логіці. Про це на своїй сторінці в Twitter написав журналіст Андрій Дзиндзя, який звернув увагу на те, що фракція “Батьківщина”, яку очолює Тимошенко, підтримала законопроект про створення Антикорупційного суду в Україні, передає Politeka.

“Спочатку називаєш приватним Антикорупційним судом Порошенка, а потім за нього голосуєш! Тимошенко це клініка…”, – написав він.

У коментарях інтернет-користувачі негативно відреагували на різку зміну поглядів Юлії Тимошенко.

“Може вона хоче свій приватний суд, якщо стане президентом”, “То в неї не так картка спрацювала”, “Віза у США була під загрозою, тому змушена була сказати “да”, “Це не кліника, це наркоманка влади та грошей”, – пишуть юзери в коментарях.

Нагадаємо, увипадку поразки на президентських виборах лідеру “Батьківщини” Юлії Тимошенко можна завершувати політичну кар’єру.

Тимошенко розуміє, що президентські вибори 2019 року – її останній шанс добитися значного успіху в українській політиці.

“Тричі вибори не програють. Або вона зараз виграє, або це буде кінець. Це, можна сказати, “дембельський акорд” Тимошенко”, – розповів про настрій опозиціонерки один із українських олігархів.

Щоб зберегти шанси на виграш, Тимошенко готова об’єднуватися з усіма. Її тактика полягає в тому, щоб говорити про вибори не тільки з “топами”, а й з найдрібнішими політиками і активістами, які можуть хоч якось наблизити її до посади президента.

Нагадаємо також, що практика показує, що слова лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко часто не збігаються з її діями.

Так, Тимошенко, яка на словах виступає за реформи в країні, стала лідером антирейтингу керівників фракцій, котрі найменше брали участь у голосуванні у Верховній Раді в травні.

Про це стало відомо завдяки дослідженням громадської організації “Комітет виборців України”. За місяць лідер “Батьківщини” брала участь всього в 1% голосувань у парламенті. При цьому Тимошенко тільки сім раз вирішила натиснути на кнопку для голосування.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB