Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Не так прекрасно, як може здаватися: Олег Сенцов розкрив правду про своє самопочуття

Політв’язень Олег Сенцов відверто розповів про своє самопочуття у новому листі, адресованому українській актрисі Риммі Зюбіні, пише Politeka

Артистка опублікувала текст листа, відправленого їй в’язнем Кремля 3 липня. У ньому Сенцов зазначив, що в колонії відправка і отримання навіть звичайних електронних листів може займати тиждень, так як всю його пошту попередньо перевіряють цензори.

При цьому він зазначив, що відправлення листів електронною поштою все ж краще, так як паперові листи часто не доходять з України в Росію.

«Не дивуйся, що відповідь приходить не скоро. Це ж не звичайна електронна пошта, яка приходить на мій ноутбук! 🙂 Спочатку її читає цензор і інші зацікавлені особи, потім його роздруковують і віддають мені і може не в той же день. Потім я пишу відповідь і процедура повторюється в тому ж порядку», – написав Сенцов.

Він також зазначив, що з телефонними дзвінками ситуація не краща.

Олег Сенцов

«З дзвінком та ж ситуація – пробитися дуже складно.Там з-за кордону один автомат на весь табір. Тому звичайно пробуйте, але не факт, що до мене дійде черга. Або взагалі такий дзвінок дозволять, сама розумієш, така ситуація навколо мене», – зізнається режисер.

У листі політв’язень також розповів про свій стан, зазначивши, що він не такий прекрасний, як намагається представити російська влада.

«Я відчуваю себе нормально, не дивлячись на 51 день, звичайно не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам, моє здоров’я – кожен бачить те, що хоче бачити», – зазначив Сенцов.