Четверг, Октябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Нові ціни та тарифи в травні 2018: до чого готуватися українцям

Настають нові тарифи. У травні буде проводиться перерахунок субсидій на наступний сезон. Квітнева знижка надається, враховуючи доходи за першу половину 2017 року, а з травня 2018 – за друге півріччя. У травні буде надано Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій Минсоцполитикой, пише портал «Знай. ua»

Субсидія відміниться, якщо площа квартири не перевищує 120 кв. метрів, а будинку – 200 кв. метрів. Це правило не стосується лише будинків сімейного типу та прийомних сімей. Також буде змінена соціальна норма на газове споживання. Вона буде наближена до реальних обсягів споживання. При цьому якщо субсидія призначається на понаднормову площу житла, то норма може бути збільшена на 30%.

У деяких містах України в травні стартує пілотний проект по впровадженню і застосуванню електронного рецепта в медичних установах. Перше впровадження системи пройде в Дніпрі, Вінниці, Івано-Франківську та Бахмуті Донецької області.

Проїзд в поїздах для Українців стане дорожче з травня на 12%. Укрзалізниця планувала підвищення тарифів ще з квітня 2018 року. Слід врахувати, що це не останнє подорожчання за рік. Планується до кінця року підвищити ціни ще на 12%.

Український провайдер телекомунікаційних послуг Воля з 1 травня підвищує тарифи на свої послуги в середньому на 7%. У компанії відзначають, що підвищення торкнеться всі послуги, які вони надають.

Нацбанк з 1 травня ухвалив рішення скасувати добовий ліміт на купівлю-продаж валюти банками. Регулятором також було прийнято рішення збільшити з 1 травня ліміт загальної довгої відкритої валютної позиції банку (Л13-1) з 1% до 3%, а ліміт загальної короткої відкритої валютної позиції банку зменшити з 10% до 8%.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB