Среда, Октябрь 16, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Омелян — Зеленському: «Ну, протягнете на хайпі: «Ссишиш, ти», «чєрт, лушпарік», ще місяць-другий, а далі люди заглянуть у холодильник»

Міністр інфраструктури Володимир Омелян відреагував на відеозвернення президента Володимира Зеленського, де він висловив сумніви в корисності міністра, який «будує дороги лише у власному Facebook».  Як повідомляє Цензор.НЕТ, Омелян написав у Facebook, що йому «дуже лестить увага президента України».

«В кожному його ролику на внутрішньополітичну тематику присутнє згадування моєї скромної персони. Добре, що належне виховання, вища освіта і досвід роботи не дають шансу на народження у мене манії величі», — зазначив Омелян.

Він поцікавився, чого досяг Зеленський після вступу на посаду.

«Все погано і всі не такі — це чудова теза. Я її чув і п`ятнадцять років тому, і дев’ять років тому. Чую останні п`ять. Ви самі щось намагалися зробити? Майже два місяці вже пройшло… Чи тупо немає повноважень, знань, вмінь, бачення, команди, бажання, часу? Ну, протягнете Ви на хайпі, «ссишиш, ти», «чєрт, лушпарік», ще місяць-другий, а далі люди заглянуть у холодильник і запитають: «а що, крім Сватів і Кварталу 95 по телебаченню, нас годувати не будуть?». І поїдете Ви в Ростов, вести «Сміхопанораму» на регіональному телебаченні», — написав Омелян.

Міністр додав, що президентом бути дуже важко.

«І для людини, яка ним є чи прикидається, і для власної родини. Готуйтеся, бо дякую ніхто не скаже точно, навіть якщо зробите грандіозні звершення. Пощастить, якщо не проклинатимуть.
Щоправда, ілюзій щодо ймовірності таких змін у Вашому виконанні в мене вже не залишилося», — підсумував він.

Свій пост міністр Омелян супроводив такою ілюстрацією:

Омелян - Зеленському: Ну, протягнете на хайпі: Ссишиш, ти, чєрт, лушпарік, ще місяць-другий, а далі люди заглянуть у холодильник 01

Нагадаємо, Зеленський запропонував люструвати всіх, хто був у владі останні 5 років.

Loading...